Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Sürecim Gün Gün

JustMe

Yeni Üye
14.06.2022
GÜN 1 = Bir gün önceki mastürbasyondan dolayı halsizdim, kitap okudum, birkaç kere aklıma geldi ama çok zorlanmadım.
GÜN 2 = Yavaş yavaş halsizliğimi üzerimden atmaya başladım, kitap okudum, dışarıdaki tetikleyiciler biraz zorladı.
GÜN 3 = Çok zor geçmedi, kitabımı bitirdim, diksiyon derslerine başladım.
Gün 4 = Arkadaşlarımla dışarı çıktım, özgüvenimin yavaş yavaş eskisine döndüğünü hissettim, çok fazla tetikleyici gördüm ama eve geldiğimde yorgunluktan direk uyudum, az da olsa kitap okudum.
//// İLK HEDEF 15 ////
Uzun bir aradan sonra yeniden buradayım gün gün yazmak istemiştim ama pek mümkün olmadı günlük işlerim oluyor ve çok meşgül oluyorum, eve geç geliyorum direk yatmak zorunda kalıyorum. Sadece hafta sonları biraz vaktim oluyor, bu zamanlarda da zamanımı hobilerime ayırıyorum, aklıma geldikçe yaşadığım tecrübeleri aktarmak isterim.
Üstteki 4 günlük sürecim de ilk hedefim 15 gündü fakat pek mümkün olmadı gene relapse oldum. Dershanemin başlamasıyla kendime yeniden bir söz verdim ve ilk hedefim 15 gündü, bugün 31.07.2022 itibariyle 16. güne girmiş bulunuyorum. Yaşadığım şeyleri anlatmak sizlere anlatmak istiyorum. Hâlâ sürecin başında olmama rağmen güzel etkilerini tecrübe etmeye başladım. ( Başlangıç 16.07.2022 )

15. Güne Kadar Kazandıklarım;
1) Artık kızlarla daha rahat konuşabiliyorum, istediğimi söyleyebiliyorum.
2) Artık sokaktaki insanlarla dahi rahatça arkadaşmış gibi konuşabiliyorum, bir konu hakkında sohbet edebiliyorum.
3) İnsanlarla daha fazla göz temasına giriyorum.
4) Ayrıca daha dün dolmuştayken yanımdaki kız hafiften bana bakıyordu sonra inmeden önce hiçbir tanışıklığımız olmamasına rağmen "..." mahallesinde mi oturuyorsun diye soru sordu. Normalde sormaz belli ki merak etmiş. ( Ben öyle düşünüyorum )
5) Kendime dershaneden dolayı çok vakit ayıramasamda boş vakitlerimde en azından hobilerimle ilginebiliyorum.
6) Özgüvenim hissettiklerime göre eskisine göre daha iyi.

7) İnsanların ne diyeceği eskiden beni biraz rahatsız ederken artık çok fazla rahatsız etmemeye başladı. Çok takmamaya başladım.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6