Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Sürecim

A1rass

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar herkese saygılar geçmiş bayramınız mübarek olsun ; Maalesef sürecimi bozduğumu varsayıp tekrardan başlattım kendimi ama kesinlikle kaybettiğimi düşünmüyorum bundan neredeyse 1 yıl kadar önce 1 2 gün bile zor dayanan ben ve sırayla 14 27 32 günler süren denemelerim ve sonu hüsranla biten süreçlerim sonrasında 32 gün olan ve bozmadan önceki sürecim olan 53. güne ulaştırmış bulunuyorum bu benim için yeni bir ufuk ve yeni bir farkındalık dmeekti kendime dönüp şöyle bir eski halime baktığımda kesinlikle eski halimele aramda dağlar kadar fark var bu süreç bana bence en önemli olan kendi kendine yetebilmeyi ve kendim olmayı öğretti dahada önemlisi hayatı sevmeyii.... Tekrardan yeni bir yola yeni sayfaya başlamış bulunmaktayım ve sizlere 2. günümden selamlar hepinize sevgiler ve saygılar hayat sevginiz ve başarılarınız daim olsun ??
Sizinde bana yeni sürecimde yardımcı olabilecek nazichane fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorumlarda belirtirseniz bana fikrileriniz yol gostericektir

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
bir gün sayma programı indir ve günleri unut. en büyük tavsiyem bu. bırak o arkaplanda saysın sen kendini meşgul etme.

reis bende yeni katıldım 1.gündeyim tiktok instagram vb cinsel dürtüleri harekete geçiren ne varsa sildim bir youtube kaldı oradan da neverfap akademi flan izliyorum bıktım bu illetten inşAllah hep beraber bırakacağız lanet şeyi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6