Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Ve Spor

Spor Neden Önemli?

Arkadaşlar herkese merhaba. Spora başlayalı 3 gün oldu ve bu üç gün ile birlikte sürecimede başladım. Sporun önemine geçmeden önce üç günde gitsem faydaları şu şekilde oldu.

1-) Özgüven.
2-) Sosyalleşme.
2-) Saç sakalda hafif derecede de olsa artış.
3-) En önemlisi ise disiplin.
4-) Kaslarımı hisseder durumdayım. (Not: Fitness olmasada spor geçmişi olan biriyim.)

Faydaları şuan bu kadardı ama Neverfap'le birlikte ne olur bunu bende sabırsızlıkla bekliyorum :)

Sporun önemine gelirsek: Spor hayatımızı baştan aşağı disiplinize etmemizi sağlıyor. Ne yediğimize ne içtiğimize , kaç saat uyumamız gerektiği konusunda bizi disiplinli bir insan olmamızı sağlıyor. E tabi birde sporla beraber güzel bir günlük ve yapılacaklar listesi çıkartırsak tadından yenmez :)

Ben birçok pisikolojik sorun yaşayan biriyim. Panik bozukluk , anksiyete gibi gibi. Ama artık bunlarda fazla koymuyor. Çünkü spor gibi harika bir şey var. Bizim stresimizi büyük ölçüde azaltıyor. Güç hissini bize veriyor. Hem mental hem ruhen çok iyi hissediyoruz.

Yani arkadaşlar eğer maddiyat olarak iyi iseniz spora mutlaka gidin. Faydaları inanılmaz derecede güzel.

masuaku

Venüs Yolcusu
neverfapa ne zaman basladiniz?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6