Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfapin testosteron seviyesine etkisi

91Berkkarakaya91

Yeni Üye
Bu konu hakkında birçok yazı gördüm ve fikir ayrılıklarına şahit oldum.Bu yazılarda savundukları;
1) Neverfapin testosteron seviyesini arttırdığını 7. Günde testosteron seviyesinin maksimum seviyeye çıktı ve bu günlerden sonra aynı seviyede devam ettiği
2)Neverfapin testosteronu 7. Güne kadar yükselttiği 7. Günde maksimum seviyeye çıktığı ve 7. Günden sonra eski seviyesine geri döndüğü
3)Neverfapin testosteron seviyesine etki etmediği ya da çok küçük seviyede etki ettiği

Bunlardan hangisi doğru?

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Neverfap yaparken 7. günde en yüksek testosteron durumuna gelir. Sonrasında testosteron normalin üstünde seyreder.

Michael Scott

Dunder Mifflin Paper Company
Moderatör
Dostum yeni forumda Neverfap ile ilgili ilk soruyu sanırım sen sormuş oldun 😂 Soruna gelecek olursa benim elimde somut veriler şimdilik yok.Fakat yaşadıklarım 1 olduğu yönünde

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6