Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap'ta 1 Ay

defiantwarrior

Mars Yolcusu
Güçleniyorum ve artık beynime hükmetmeye başladığımı hissediyorum. Monk mode ile ilgili de kendi tekniğimi uyguluyorum. Gerçek anlamda çelik bir irade kazanmaya doğru yol alıyorum. Bugün düşündüm neden daha önce Nofap ile tanışmadım. Bugüne kısmetmiş. Geçmiş için yapabileceğim bir şey yok. Nokta atışı bir şekilde hayat gayelerime kitleneceğim. Şimdi sırada 60 gün ve 90 gün var. 30 bir eşikti, artık sapasağlam bir savaşçı gibi nice zaferler elde etmek için mücadelemi sürdüreceğim. Karakterimin değerini bana hissettirdi. Ne gerek varmış sanal görüntülere ve diğer uyuşturuculara. Tertemiz bir zihin ve sağlam bir vücut varken gerçekten ne gerek varmış. Huzur içinde sağlıkla kalabilmenin anahtarlarından biri olduğunu hiç düşünmezdim Nofap'in. Umarım yaşadığım diğer sıkıntıları da bu enerjiyle yavaş yavaş yeneceğim. Süreçleriniz daim olsun.

JustDoİt

Ay Yolcusu
Bu tür mesajlar misyonunun tamamlandığı hissini verebilir, uzak dur. Ayrıca sürecin içinde tebrikler umarım daha fazlasını başarırsın, unutma rehavet en büyük düşmanımız

defiantwarrior

Mars Yolcusu
Bu tür mesajlar misyonunun tamamlandığı hissini verebilir, uzak dur. Ayrıca sürecin içinde tebrikler umarım daha fazlasını başarırsın, unutma rehavet en büyük düşmanımız
Kalıntılar var. Zihni tam berrak hale getirebilmek 30 günde bitecek bir şey değil. Haklısınız. 2 hafta, 1 ay, 3 ay şeklinde kademeli bir planı bitireceğim. Bu motivasyona ihtiyaç vardı. Yoksa daha var yolum ve kolay değil bunu kabul etmek gerekli.

JustDoİt

Ay Yolcusu
Kalıntılar var. Zihni tam berrak hale getirebilmek 30 günde bitecek bir şey değil. Haklısınız. 2 hafta, 1 ay, 3 ay şeklinde kademeli bir planı bitireceğim. Bu motivasyona ihtiyaç vardı. Yoksa daha var yolum ve kolay değil bunu kabul etmek gerekli.
Evet yolun var ama çalıştıkça kolay olacak umarım başarırsın. Ben daha senin gibi uzun bir süreç yapamadım ama duyduğum çok güzel bir motivasyon sözü vardı "tadılacak çok şarap öpülecek çok dudak var hayattan ümidini kesme" belki işine yarar dostum

Cncci

Yeni Üye
Tam arkandayım kardeşim, bir kaç günle öndesin.
Ya ne boş işlerler uğraşmışız.
Neyse, önümüze bakalım.
Başarılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6