Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfapte Başarılı Olmak İçin Neverfapten Uzak Durmak ?

Lefratos

Yeni Fapstronot
Neverfap forumunu ve içeriklerini takip etmek sürecin başarısız olmasına sebep olabilir bence. Yapılması gereken pbky kitabının ve en önemli yazıların okunması, videoların izlenmesi ve bu defterin kapatılması. Sürekli içinde kalmak sizi geri çekebilir. En azından ben böyle düşünüyorum. Sizin bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum dostlar.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Tam tersine makalaler okumak forumda gezinmek zararlarına daha iyi farkında olmak açısından güzel birşey kriz anlarında ve normal zamanlarda okunması gerektiğini düşünüyorum geri çekmez tam tersine sürecinizde ilerlemeniz açısından iyidir

Ben onu denemiştim. Sonra amaaan zaten önemsemiyorum deyip daha da süreci bozmuştum. Bence forumda kal önemli başlıkları pbky kitabı ile oku. Özellikle başarı hikayelerini oku bana çok motive sağlamıştı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6