Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nf'nin Sevgilinizle İlişkiye Katkısı Nedir?

Güneş

Göklerde Parıldayan
Cinselliği soruyorsan 4 saat molasız seviştiğim oldu (toplam daha fazla). Bittiğinde aşırı yorgun bir şekilde yemek yemeye gitmiştik. Genel kalite de arttı.

Edit: Tek eşli ilişkiye daha çok bağlanıyorsun. Çok eşli ilişkiler genelde fapperlar tarafından yapılıp cinsel hastalıkla veya bağımlılıkla noktalanıyor.

Muhammet20

Venüs Yolcusu
Cinselliği soruyorsan 4 saat molasız seviştiğim oldu (toplam daha fazla). Bittiğinde aşırı yorgun bir şekilde yemek yemeye gitmiştik. Genel kalite de arttı.

Edit: Tek eşli ilişkiye daha çok bağlanıyorsun. Çok eşli ilişkiler genelde fapperlar tarafından yapılıp cinsel hastalıkla veya bağımlılıkla noktalanıyor.
yok cinselliği değil,normal flört sevgili ilişkisini,yani konuşmamızda falan bir değişiklik oluyor mu

Güneş

Göklerde Parıldayan
yok cinselliği değil,normal flört sevgili ilişkisini,yani konuşmamızda falan bir değişiklik oluyor mu
Yani en basiti öz güvenin arttığı için bile çok şey değişiyor. Beynin en sağlıklı halinde çalışıyor işte olması gerektiği gibi kur yapabiliyor motivasyonu enerjisi oluyor.

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
duygusal olarak daha çok seviyorum sevgilimi. pmo maalesef insanın duygularını öldürüyor, sadece cinsellik düşünür oluyorsun. şuanda duygusal olarak çok güzel şeyler yaşıyorum.
ü

Muhammet20

Venüs Yolcusu
duygusal olarak daha çok seviyorum sevgilimi. pmo maalesef insanın duygularını öldürüyor, sadece cinsellik düşünür oluyorsun. şuanda duygusal olarak çok güzel şeyler yaşıyorum.
ü
hayır cinsellik değil bir ilişkim olsun istiyorum (ciddi) inşAllah bulurum,duygu yanından sormuştum yardımcı oldun çok teşekkür ederim

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Sorunun cevapları çok subjektiftir. Kimine iyi gelir kimine gelmez. Ben flörtleştiğim zaman fap yapma isteğim zaman zaman pik yapıyor. Ama bazısında bu olmayabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6