Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap Challenge

flamefinn

Yeni Fapstronot
Merhaba, 25 yaşındayım. Kötü bir ED deneyimim oldu ve çözümün nofap olacağını düşündüm çünkü lanet bir p***o bağımlısıyım.

İnternette okduğum bir kaynakları baz alarak kendime bir yol haritası çıkardım. Bu günden sonra yalnızca bölüm sonlarında ve ED'nin ne durumda olduğunu kontrol etmek için sex yaptığım zamanlarda yazacağım. Bunu sizinle paylaşma ihtiyacımın sebebi 15 yaşından itibaren düzenli olarak p***o izleyen 10 yıllık bir bağımlının ED'yi ne kadar sürede yenebileceği hakkında kendime meydan okumam ve size örnek olması amacıyladır.

Kendi belirlediğim challenge nofab bölümlerim şöyle;
1- İlk 10 günlük süreç
2- 10. günden 30. güne uzanan süreç
3- 30. günden 50. güne uzanan süreç
4- 50. günden 62. güne uzanan süreç
5. 62.günden 90. güne uzanan süreç
6. Halen devam etmek için sebep kaldıysa bunu bölümlere bölmeyeceğim. 90++ denebilir.

2. süreç veya 3. sürecin bitimine kadar hard mod gideceğim. Daha sonra PM moduna geçeceğim. Buradaki süreç tamamen bana ve hissettiklerime bağlı olacak. Umarım sizlere yazacağımı umduğum diğer 6-8 postta ED'yi yok etmiş olacağım.

Sürece bugün başlıyorum.

Herkese iyi forumlar

flamefinn

Yeni Fapstronot
10. günü devişmiş olarak ilk 10 gün için hissettiklerimi yazıyorum.

Öncelikle ilk 8 gün p***o ve masturbasyon çok nadir aklıma geldi ve geçiştirdim. 9. gün güzel bir rüya ile uyandım, libidom hayli arttı. 2 gündür yüksek libido ile devam ediyorum hayatıma. Bu süreçte hard mod'da idim.

Bundan sonraki 20 günlük süreçte iradeyi bozmadan devam. Hard mod devam etmeyi düşünüyorum tabi güzel bir hanımla sex fırsatı bulmazsam :).

Herkese iyi forumlar!

flamefinn

Yeni Fapstronot
16' gün sonra ilk sex deneyimi.
Daha sertti tabiki ama tamamen bir çözüme ulaşılmış değil. Zaten nofabın etkisini kendinizde hissediyorsunuz ama cinsel sorunlar yaşayanlar için söylüyorum 16. günde bile nofab'in etkisi cinsel hayatta hissediliyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6