Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap Hard Mod Ve 213 Gün Kala Yks

Harvey Specter

Yeni Üye
Herkese selam dostlar.2-3 yıldır bu oluşumdan haberim var ilk başladığım zamanlarda 100 günleri görmüştüm sonrasında süreci ciddiye almayıp nofabe devam etmemiştim.Artık sınavla da beraber bu süreci ciddiye alıp üniversiteye sağlam bir kafa ile gidip hayatımı yeniden inşa etmek için böyle bir karar aldım.nofap hard mod ile beraber yks çalışmalarına yarından itibaren start vermeye başlıyorum.Bu başlığı açma sebebim benim gibi sınava hazırlanan dostlara destek olup kalan sürede sınavdan nasıl sıkı çalışarak kolay bir şekilde derece yapabileceğini herkese göstermek.Gün gün gelişmeleri bu başlığın altında sizlerle paylaşacağım.Süreciniz daim olsun.

Son düzenleme:

Harvey Specter

Yeni Üye
1.GÜN
Selam beyler bugün 10 saatlik bir çalışmayla günü sonlandırıyorum.
Bugün matematik adına mert hocadan ilerledim.Rasyonel sayılar,ondalıklı sayılar ve efişinado testini temizledim.
Geometride kenan kara ile üçgende açı kısmını temizledim
Tarihde ramazan yetginden ilk çağ uygarlıkları kısmını dinleyip notlar aldım.
nofap sürecine gelicek olursak günün büyük çoğunluğunu ders çalışarak geçirdiğim için aklıma hiçbir şekilde gelmedi.Hatta elim oraya gitmeye bile yeltenmedi.Yani burdan da anlıyacağınız gibi kendinize hedefler koyup devam edince süreci ne kadar kolay geçirdiğiniz.
DERECE İÇİN BASSS

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6