Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap + Hayvan Gibi Ders Çalışmak + Dershane + Yks +Disiplin

cihangir0625

Yeni Fapstronot
Evet merhabalar sürecimde kaçıncı gündeyim bilmiyorum ama 5 yada 4 dür fazla değil şafak sayar gibi gün saymayacağım buraya ne kadar ders çalıştığımı neler yaptığımı günlerimin nasıl geçtiğini yazacağım artık eskisi gibi +10 görmemeye başladım 3 4 saat tıkanıyorum disiplin eksikliği olduğunu fark ettim ve bu forum çalışmaya teşvi kettiği için burada günlük tutmaya karar verdim bakalım başlıyorum 23.09.2021

Disiplin sağlamam için kendime 15 gün tanıyacağım inşAllah Disiplinli olurum

Günler çok hızlı geçicek cidden anlamıyacağım çünkü deneyimliyim mezunum 1 sene çok hızlı geçti yine öyle olucak

Babamı sevindirmek istiyorum Ailemi gururlandırmak istiyorum Hayallerime kavuşmak istiyorum

Bunun için sadece köpek gibi çalışmak gerek Hayatımda iyi yerlerde olmak dileğiyle Başlıyalım...

Son düzenleme:

cihangir0625

Yeni Fapstronot
24.09.2021

İlk olarak 2.5 saat dershane tekrar + sor yüklemesi + konu yüklemesi yapılacak 18.00 bitecek Disiplinli olmak gerek

cihangir0625

Yeni Fapstronot
24.09.2021

İlk olarak 2.5 saat dershane tekrar + sor yüklemesi + konu yüklemesi yapılacak 18.00 bitecek Disiplinli olmak gerek
Evet özdisiplin disiplin anlayışını daha oturtamadığım için bugün yolda gördüğüm tetikleyiciler tam tamına 30 dk benden çaldı birden kafam o tarafa gitti ve kendimi zor tuttum 10 dk içinde pişman oldum ve şuan NEFRET NEFRET Ediyorum

2 saatlik dershane tekrarı + kimya soru yüklemesi birmiş durumda

matematik açılımlara falan çalıştım

Şimdi ise 19.00- 00.00 aralğımda 4,5 saatlik çalışma yüklemesi yapıcam

cihangir0625

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar relaps oldum 2 gün önce o yüzden devam ettirmedim bu sefer trene bindik olucak inşallah

cihangir0625

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar çok şükür tekrar ölçtük 12 8 çıktı heyecandan çok fazla çıkıyor bu heyecanı yenmem lazım :)

cihangir0625

Yeni Fapstronot
Dostlar buraya günlük yazmayı bırakıyorum cidden şu tren işini ciddiye alıcam bu site şuan aklıma direkt fab yapmayı getiriyor p*no bıkratım ama fap hala devam ediyor onu bırakmam lazım lanet şey 2 güne indi artık ders çaışmam gerekirken bunlara kafam gidiyor biraz kendimi soyutlamam gerektiğini anladım ve bu gnlük işini bırakıyorum 15 20 gün en azından bi bırakıyım ondan sonra geri dönerim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6