Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap Tek Çarem

Trap55

Ay Yolcusu
1.gün devamkeee ufak bir zevk için hayatımı mahvetmeyeceğim.

Erogluzim

Mars Yolcusu
90 gunden fazla yaptiysan neden bozdun aciklarmisin isteginle farkinda olarak mi oldu yoksa kriz mi? Yani neden devam etmedin
İlk 90 günlük sürecim neverfap bilgisi olmadan yapmıştım o zaman konuştuğum kız vardı aklıma bile gelmiyordu işler rayında gitmeyince bozdum.
Daha sonra süreçten haberdar oldum ve ilerlettim bozma sebebim cehaletim diyebiliriz. Acaba etkiliyor mu tetikler mi falan derken fazla müstehcen içerik tüketmeye başladım ve saldım çayıra :)

Ressam

Yeni Fapstronot
İlk 90 günlük sürecim neverfap bilgisi olmadan yapmıştım o zaman konuştuğum kız vardı aklıma bile gelmiyordu işler rayında gitmeyince bozdum.
Daha sonra süreçten haberdar oldum ve ilerlettim bozma sebebim cehaletim diyebiliriz. Acaba etkiliyor mu tetikler mi falan derken fazla müstehcen içerik tüketmeye başladım ve saldım çayıra :)
Tamam dostum teşekkurler

Trap55

Ay Yolcusu
16.gun kafam bunalımda ama pes etmem

Trap55

Ay Yolcusu
18.gunden itibaren monk moddayim.??

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5