Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap Yan Etkileri (Soru)

salman

Yeni Üye
Selam arkadaşlar kendi deneyimlerimi paylaşacağım nofap özgüven veriyor ama 1 hafta sonra aşırı depresif ve agresiv yapıyor ve beyin sisi yüzünden sosyalleşemiyorum ve yine depresyona girdigimden süreci bozuyorum, galiba nofap bana etkiden daha çok yan etki veriyor, bu konuda bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Phönix

Ay Yolcusu
düsünsene savas cikmis cepheye cagirmislar bir anlik istek ile gitmissin. uzun yolculuklar seni yormus.. bir dagin tepesine tirmaniyorsun. O an bir korku sarmis icini aileni arkadaslarini ... cocugunu bir daha görebilecek miyim. Bazilari korkudan savasamayacak hale gelmis dönmek istiyorlar. Sen yinede ilerliyorsun. yerler camur ayaginda taslar, düsman ufukda belirdi... kim demisdi hatirlayamadim ama insanin en büyük savasi kendisiyle olandir.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Önünde iki seçenek var. Ya bu şeylere kısa süreli katlanıp uzun süreli hazzı yaşayacaksın. Ya da hep kısa süreli hazla beyninin kimyasını bozup sisli bir beyin ile yaşayacaksın. Aslında söylediğin çok mantıksız kısa süren bir anksiyeteden dolayı uzun süren hayatını hep bir bağımlı olarak yaşayacaksın bu bakış açısıyla. Güzel şeylerin bir bedeli vardır bunu bir kefalet olarak algıla zamanı gelince emeğinin meyvelerini yiyeceksin inşallah.

mustafa78

Mars Yolcusu
Önünde iki seçenek var. Ya bu şeylere kısa süreli katlanıp uzun süreli hazzı yaşayacaksın. Ya da hep kısa süreli hazla beyninin kimyasını bozup sisli bir beyin ile yaşayacaksın. Aslında söylediğin çok mantıksız kısa süren bir anksiyeteden dolayı uzun süren hayatını hep bir bağımlı olarak yaşayacaksın bu bakış açısıyla. Güzel şeylerin bir bedeli vardır bunu bir kefalet olarak algıla zamanı gelince emeğinin meyvelerini yiyeceksin inşallah.
çok doğru reis

m_ustuner

Yeni Üye
Herkese merhaba bi sorum olacak yanıtlarsanız menun olurum.
5 6 gün boşalmamanın ardından boşalırken meni çıkarken aletin içinden sanki bişe çekiliyor gibi bişe oluyor. Bu sizce neden oluyor böyle bişey başına gelen var mı

Eff

Yoda
İlk 3 hafta bunları yaşaman çok normal. Beyin kozlarını oynuyor. Seni çekmeye çalışıyor. 3 haftadan sonra devam ederse canın sıkılıyor demektir. Daha eğlenceli aktiviteler yapmaya çalış.

m_ustuner

Yeni Üye
İlk 3 hafta bunları yaşaman çok normal. Beyin kozlarını oynuyor. Seni çekmeye çalışıyor. 3 haftadan sonra devam ederse canın sıkılıyor demektir. Daha eğlenceli aktiviteler yapmaya çalış.
Kanka sanki aletin içinde bi ip var onu çekip çıkarıyor gibi 2 3 sn bi ağır oluyor çok şiddetli değil ama normal bişe dimi biyerde okumuştum bırakıp bi kaç gün sonra tekrar yapınca bu tür ağrı yapıyor sanırım 🤷‍♂️

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6