Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap'e Rağmen Uykulu Hissetmek

dewfrap

Yeni Fapstronot
Surecimde 1 ayi geride birakmama ragmen kahve icmedigim zaman cok uykusuz hissediyorum bana nofapin enerji yonunden cok etkisi olmadi. Bana ne onerirsiniz ?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bence önce kan değerlerine baktır, bir şey eksikse yorgunluk ve uyku yapıyor olabilir.

artelius

Venüs Yolcusu
Surecimde 1 ayi geride birakmama ragmen kahve icmedigim zaman cok uykusuz hissediyorum bana nofapin enerji yonunden cok etkisi olmadi. Bana ne onerirsiniz ?
Çok fazla veya az uyuyor olabilirsin üstteki arkadaşın dediği gibi kan değerlerinde bir şeyler eksik olabilir. Veya kaliteli bir uyku için günde yeterince yorulmuyor da olabilirsin.

Spor yapiyonmu?
Arkadaşların dediğini yap düzelmediyse glutamine al supplement.uyurken al.sabah çok iyi uyanacaksın ve faydalarını çok var.
Ama bence 100 günlere geldiğinde çözülecektir kendiliğinden ama glutamine çok faydalı. Hıq Orange oneririm.
Dediğim gibi hemen alma çözülecektir büyük ihtimalle

Son düzenleme:

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Matthew walker'ın niçin uyuruz kitabını öneririm. İlk olarak niçin uyuduğunu anlarsan, bu uykuyu amacıma kavuşturmak için neler yapman gerektiğini de anlarsın. En önemli tavsiyem 7-9 saat sınırını aşma. Ve uykun gelince uyu. Ben 10 da uyucam erken kalkıcam diye yatağa girme. 15 dk içinde uykuya dalmadıysan yataktan kalk ve işe koyul.

Feitan

Ay Yolcusu
Matthew walker'ın niçin uyuruz kitabını öneririm. İlk olarak niçin uyuduğunu anlarsan, bu uykuyu amacıma kavuşturmak için neler yapman gerektiğini de anlarsın. En önemli tavsiyem 7-9 saat sınırını aşma. Ve uykun gelince uyu. Ben 10 da uyucam erken kalkıcam diye yatağa girme. 15 dk içinde uykuya dalmadıysan yataktan kalk ve işe koyul.
Yataktan kalkıp neyin işine koyuluyorsun ?? :D

izleyici1

Yoda
çay kahve çikolata uyarıcı maddelerdir ve bağımlılık yapar
günde 2 3 bardakla sınırlıysa sorun yok!
fakat bu sınırı aşıyorsan
bu maddeleri bıraktığında yoksunluk yaşarsın
baş ağrısı odaklanamama huzursuzluk uyku sorunları baş gösterir

Eff

Yoda
Spor yapmıyorsan spor yap ve her gün dışarı çık.
Gece erken yatıp, sabah erken kalk uykunu iyice al.
Geri çekilme evrelerinde bende de oluyor uykulu hal.
Kahve ve hareketi arttırma ile çözüyorum.

foraynır123

Yeni Fapstronot
Gerekli vitamin ve mineral almaya özen göster eksikliğini yaşıyor olabilirsin. Düzenli meyve ve beypazarı maden suyu tüket :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6