Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

O Filmlerdeki Şeyi Yaşayan Sen Değilsin

TheBatman

Venüs Yolcusu
Bugün bozdum saçma bir şekilde ilk defa kendimden utandım bu kadar.Çünkü bozmamın sebebi çok beğendim bir +18artisti ile bir diğer kişinin filminin olması. O filmde o beğendim kadın ile yatan ben değilim.Ben yokum sanki kendimi eş paylaşan godoşlar gibi hissettim.Bu lanet birşey .Eskiden soft izlerken zamanla bu şeyler beni kesmedi daha sert daha fazla igrenclikler içeren şeyler izledim.Hep güçsüz düştüm bu şeyi yenmek insanı çok zorluyor biliyorum.Kendimizi bir matrixte hissediyorum birileri sanki o filmlerde ki gibi olmamızı engelleyen bizi halsiz ve bitkin isteksiz hiçbir çaba göstermeyen bir şekle sokmak istiyorlar ne yazık ki sistem de buna elverişli. Evlenmek sorun, iş sorun ,aile sorun herşeyi o kadar zorlaştırıyorlar ki erkekleri bitiriyorlar .Bitik Erkekler olarak hayatımıza devam ediyoruz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6