Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Obez Olmak Ve Mastürbasyon

mustafa78

Mars Yolcusu
Katılım
11 Ocak 2021
Mesajlar
247
Tepki puanı
143
Puanları
65
Arkadaşlar kilo verdiğimizde cinsel gücümüzde bir iyileşme olur mu? Porno bağımlılığı insanı yoruyor sürekli yemek canım çekiyor baya bi kilo aldım kilo versem bisiklet sürsem spor yapsam vs cinsel gücüm artar mı?
 

The King

Deneyimli Üye
Katılım
7 Eki 2020
Mesajlar
303
Tepki puanı
777
Puanları
160
Evet dostum artar. Hatta spor salonu en temizi. Kas gelişimi sayesinde de testosteronunu desteklersin. Oturduğun yerden yağ yakımın artar. Ben 2-3 haftadır çok kötü besleniyorum. Spora devam etmeme ve her seferinde ağırlıklarımı zorlamama rağmen gene ben de yağlandım. Beslenme çok önemli o yüzden.

Yapabilirsen squat gibi bir egzersizi hayatına adapte et. Cinsel güce katkısı çok. Kardiyolar yap. Uzun vadede yağ yakımı oldukça zaten cinsel olarak destek göreceksin. P**** illetinden tez zamanda kurtul. Şimdiki anını ve geleceğini daha fazla hadım etme.
 

Targetlock

Deneyimli Üye
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
656
Tepki puanı
907
Puanları
160
Kanka artar. Testosteron ve bel çevren arasında ters orantı var.
Eğer kırmızı pancar gibi nitrik oksit açısından zengin besinleri salatalarına eklersen hem pre workout etkisi ( tabi kahve, belli miktar tuz, mineral, c vitamini ve yeterli karbonhidrat alımı) görebilirsin.
Liss, hiit kardiyo ve bench press, deadlift, squat gibi ana kas gruplarını çalıştıran hareketleri içeren seviyene uygun şiddette ağırlıkla ( ve o ağırlığı mümkün mertebe artırmaya gayret ederek) desteklersen testo artar.

Sumo squat, hip trust , bench press, deadlift, dumbell shrug, arnold press, triceps rope push down, Seated cable row şahsi favorileri hareketlerimdendir
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst