Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Odun Olmak. Odunluk Iyi Midir? (İlişki)

IHG

Yedek Moderatör
Yardımcı Moderatör
Her erkeğin mutlaka fıtrat olarak bir dengi vardır bir kız seni odun olarak görüyorsa onun dengi olmayabilirsin ama emin ol odun karakterini de seven ve uyum saglayacak o kadar çok kız var ki, önemli olan kendine uygun partneri bulmak

….asdf

Yeni Fapstronot
Son donemlerde gorustugum kizlardan odunsun tepkisi aliyorum. Bunu ciddi olarak soyledikleri de oluyor, gulerek tek tük soyledikleri de. Ama ciddi olarak daha cok soyluyorlar. Annem bile bana, gercekten odunsun diyor. ?
Dostum odun kelimesinin objektif bir anlamı yok. Her seferinde ne kastettiklerini sormanı tavsiye ederim. İki bilinmeyenliyi tek önerme ile çözemezsin.

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Kilibiklik, yilisiklik yapmadigim icin dedikleri oluyor, Babam gibisin diyen de oldu. Incelik yapmiyorum bazen. Bazen dobraligima odunluk diyorlar. Ben yanlis yaptigimi dusunmuyorum, bu cizgileri dogru buluyorum.
İncelik düşünmemek odunluktur evet. Ama seni sen olduğun için sevecek birisi çıkar elbet. Kılıbık yılışık olmak. Bu terimler basli başına farklı şeyler. İnce düşünceli oldun diye böyle olmazsın. Yerine göre kibar ince biri olmandan zarar gelmez biraz dikkat edersen olursun. Sana kalmış. Kızlar sever inceliği. Mesela onu düşünüp soğukta ceketini vermek gibi :d bu basit bi örnek oldu. Değişmek istersen bunlara dikkat etmen gerek ama başkası için de değişmek ne kadar doğru? Odun kişi odun kalır mı? Birçok soru çıkıyor ortaya. Dobra olmak da çok iyi değildir. Her doğru her yerde söylenmez. Ben anladım ki insan ilişkilerinde nabza göre şerbet olacaksın. Tabi bu da beceri istiyor

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Son donemlerde gorustugum kizlardan odunsun tepkisi aliyorum. Bunu ciddi olarak soyledikleri de oluyor, gulerek tek tük soyledikleri de. Ama ciddi olarak daha cok soyluyorlar. Annem bile bana, gercekten odunsun diyor. ?
Ahhahah meşe ağacındanım yontulmak için zamana ihtiyacım var de

nova

Merkür Yolcusu
Son donemlerde gorustugum kizlardan odunsun tepkisi aliyorum. Bunu ciddi olarak soyledikleri de oluyor, gulerek tek tük soyledikleri de. Ama ciddi olarak daha cok soyluyorlar.
Iki sebebi olabilir, ya shit test yapıyorlar ya da harbiden öylesin. Bunun iyi olup olmaması hitap ettigin kıza bağlı, kızlar genel bir grup olsa da bireysel olarak farklı isteklere sahipler, kimi odun seviyor kimi sevmiyor, hatta kimisi davranışlarının bazılarının odunca olmasını beklerken başka bir davranışın daha az odunsu olmasını bekliyor. Öyle yani izafi bir sey.

Lazkopat

Emektar Üye
İşlerine gelince(beta olunca) ay Furkan ne kadar incesin. Senin gibi insan az bulunur. İşlerine gelmeyince Furkan sen tam bir şerefsizsin, odunsun, öküzsün. Aynen ya öyleyiz aynen. Furkanlar şerefsizdir aynen. Bu arada ek bilgi olsun kız sana odunsun, gıcıksın diyorsa hoşlanıyor olabilir. Erkekadam'da okumuştum. Pua cemiyetinden de olabilir. Odunluk iyidir. Ama yontulmuş (kaliteli) odun daha iyidir. Dinlediğin için teşekkürler.

Skull

Venüs Yolcusu
Kilibiklik, yilisiklik yapmadigim icin dedikleri oluyor, Babam gibisin diyen de oldu. Incelik yapmiyorum bazen. Bazen dobraligima odunluk diyorlar. Ben yanlis yaptigimi dusunmuyorum, bu cizgileri dogru buluyorum.
Tamamen doğru yapıyorsun
Aldırış etme
Ama arada centilmenlik yap ?
(Arada)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6