Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Omeglede gezerken karşıma mastürbasyon yapan kadın çıktı sürecim bozuldu mu

Bugra

Yeni Üye
Katılım
26 Mar 2021
Mesajlar
2
Tepki puanı
1
Puanları
3
arkadaşlarımla eğlenmek için omegleye girmiştik, karşımıza mastürbasyon yapan kadın çıktı fakat baktığım gibi kafamı çevirdimim. Sürecim bozuldu mu
 

The White Rider

Emekli Moderatör
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
223
Tepki puanı
781
Puanları
160
Arkadaşlar lütfen girdiğiniz, gezdiğiniz, baktığınız bu sitelerin ne olduğunu parantez içinde belirtin. Atıyorum videolu sohbet sitesi mi, atıyorum normal sohbet sitesi mi, veya farklı bir yer mi bunu parantez içinde belirtin. Çünkü diğer arkadaşlar da merak edip internette bakabiliyorlar, bilgilendirelim ve de ne olduğunu belirtelim. Başkalarının süreçlerini tehlikeye atmayalım lütfen.

Onun dışında sürecin bozulmamış dostum. Ama böyle gereksiz yerlerde bence pek takılma. Tamamen zaman kaybı, ve de kişiyi gereksiz insanlarla karşılaştırıyor. Böyle şeylerle zaman kaybetmeyin. Dediğim gibi sürecin bozulmamış ama bundan sonrası için dikkat et.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst