Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Öylesine Karalamalar#1

Coutloff

Yeni Fapstronot
Günlerden Anlaşılmazlık

Vah memati vah , yemediğin kahvaltı kasesi önümde duruyor, halbuki insan Bradd abimizin çavuş rolunde Almanyanın içinden geçtiği filmde hani daha bombardıman olmamışken, piyanist kızın evinde havanda yediği yumurtayı özlüyor …

DANKE !..

Sabahın beşi bir yırtıcı alarm !!!
Uyanık gözlerim aynada kendini ikna seanslarına alırken dişlerimde fırçanın tatsız gezişi …

Neyseki alınan abdest yıkıyor kirlemi, pasaklanmış ruhumdan tutun ki taaa beynimin şehvet duygusunu

masanın başındayım, anlatılanlar muhakkak ki önemli mefhumlar, insan vücudu ile alakalı, kimi darlıklar kimi kanamalar kimi yırtıklar…

Acep genel dedikleri bu cerrahi fazla genel değil mi? Fazla haddini aşıyor gibime geldi

düşününce özlüyor insan
X’ i
Malcolm X’ i

..
.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Garip bir kalemin var, fakat okuması güzel.
Başlığı neden öyle koydun anlamadım, değiştiriyorum arada karalamalarını böyle açarsın.

Coutloff

Yeni Fapstronot
Garip bir kalemin var, fakat okuması güzel.
Başlığı neden öyle koydun anlamadım, değiştiriyorum arada karalamalarını böyle açarsın.
Ne bileyim efendim formda neyi nereye yazılacağını, bakmayıverin kusuruma, dağdan yeni indim elime yeni verdiler telefon denen şeyi

Coutloff

Yeni Fapstronot
Anlayan anlatabilir mi?
Yaradana kum taneleri sayısınca hamdolsun biraz dinlenecek zaman bulabildim, aslında delikanlıların dediği gibi sanattan falan anlamam kısaca “Dağlıyımdır”

şimdi dostum artık halısahada tıkanmaya başlayacak kadar yaşlanan, bu vatanın her evladı Kurtlar Vadisine uzaktan yakından şahit olmuş yada oldurulmuştur.

durum öyle olunca bir alıntı yapmak istemiştim sadece,
*
sabah saatin beşi daha Rabbimin çöp toplayan böcekleri uyuyor ben kalkmış önümdeki süt dolu kaseden kedi maması kemiriyorum

Dur bakalım becerebilirsem köylülüğümden, koyarım şuraya

*
*
Aklıma da o an “şimdi tereyağlı bir köy yumurtası olsa, tavanın dibini sıyırmazsam namerd oğlu namerdim” sitemi gelince …

aynı şu sahnede olduğu gibi…
*

*
Kısaca yarı uyuşuk kafamdan dışarı fışkıranlar bunlardı.

..
.

Coutloff

Yeni Fapstronot
Doğruyu söyle
İçmeden sarhoş olanlardan mısın ?
Ağzıma sürmediğim doğrudur o tatlı suları amma benimkisi sarhoşluk mu yoksa şımarıklık mı bilemedim .

herkesin kendiği beğendiği bi çağda varsın bende kendimi şımarık ve şovmen göreyim

..
.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6