Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Oyun -1 | Su Orucu

Alper Bahçebaşı

Venüs Yolcusu
Kısa süreli açlıklar güzel olabiliyor . Ama kendini analiz ettikten sonra 10 günlüğe başla, hatta tavsiye etmem. Yapmaman daha iyi olur. Hafta sonu yaptığını uzun süreli yaparsan 10 gün yaptığından çok daha fazla etki görürsün. Kendine iyice bak . Doktora danışmak her daim daha iyidir. Tehlikeli bir şey aslında. Uzun süreli yapacağını söylüyorsun açıkçası biraz tedirgin oldum. Bence direk 10 gün diyerek kendine dayatma bir 2 gün yapmaya çalış beğenirsen ara ara yaparsın . Çünkü uzun süreli yapmak tam anlamıyla bir katkı yapmaz .Evet kilo verirsin ama geri alırsın. Kısa ve devamlı daha iyidir.
Vücutta biriken titanyum dioksit ve aspartam birikintikerinin atılmasi için gerekli bir şey.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Vücutta biriken titanyum dioksit ve aspartam birikintikerinin atılmasi için gerekli bir şey.
Aynen ama ben uzun süreli olmasına takıldım. Vücut bunu kaldıramayabilir. Gene de dikkatli ol. Acikirsan, basın dönerse direk boz. Süreyi kisaltip yap. Doğru amaç uğruna yaptığına dikkat et . Kilo vermek için değil , yenilenmek için yap.

Alper Bahçebaşı

Venüs Yolcusu
Aynen ama ben uzun süreli olmasına takıldım. Vücut bunu kaldıramayabilir. Gene de dikkatli ol. Acikirsan, basın dönerse direk boz. Süreyi kisaltip yap. Doğru amaç uğruna yaptığına dikkat et . Kilo vermek için değil , yenilenmek için yap.
Böyle durumlarda zaten bozarım. Kilo vermek hedefim değil zaten kilolu biri değilim. Zaten deniyorum sıklıkla 18 saatlik açlıklar. Akşam 9 dan sonra yiyecek almıyorum. Saat 3e 4e kadar yani okuldan gelinceye kadar yemiyorum bazen.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Böyle durumlarda zaten bozarım. Kilo vermek hedefim değil zaten kilolu biri değilim. Zaten deniyorum sıklıkla 18 saatlik açlıklar. Akşam 9 dan sonra yiyecek almıyorum. Saat 3e 4e kadar yani okuldan gelinceye kadar yemiyorum bazen.
Güzel o halde . Bilgili duruyorsun , başarılar diliyorum . ? Tecrübelerini yazarsan güzel olur.

Alper Bahçebaşı

Venüs Yolcusu
Dün akşam en son 19.50 de şekerli kahveyi diktim. Sonra saat 16.00a kadar gıda almadım. 16dan sonra birkaç meyve yedim. 18 civarı akşam yemeğini yedim. Tek öğün oldu. İlk gıdayı alana kadar açlık hissi olmuyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6