Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Özel Ders Aşkı

Chad

Yeni Fapstronot
Selamlar.15 yaşındayım .azeriyim ve ders çalışmak için özel hoca yanına gidiyorum. Benimle birlikde 15 kişi daha var. Konu şu buradaki bir kız benden hoşlanıyor (bende hoşlanmıyor değilim) buna 100 de 99 eminim. Hep gelip yanımda oturmak ister gözünü benden çekmez. En ufak şeyde bile gelip bana teşekkür eder. Bana aşık olduğundan eminim. Ama bir sorun var şu ana kadar hiç Bir kızla ilişkim olmadı. Nasil konuşulur,neler söyleniyor, nasıl onu sevdiğini belli edilir hiç tecrübem olmadı. Lütfen yardım edin. Hiç bir şey yapamıyor kendimi mahçup hiss ediyorum. Tecrübeli kişilerden yardım istiyorum.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Taktik şu:

1- Truth kanalına gir ve Uyan playlistini hatim et (aralıksız gidersen 2 günde bitiyor.)
2- Erkekadam.org saha raporlarını oku.
3- Gelen bu özgüvenle direkt eyleme geç ve sonuç netleşsin. Sonra derslerine odaklan.

Bu yolu nasıl gideceğin sana bağlı ancak nasıl gitmeyeceğini biliyorum.

Platonik olma

defiantwarrior

Merkür Yolcusu
Taktik şu:

1- Truth kanalına gir ve Uyan playlistini hatim et (aralıksız gidersen 2 günde bitiyor.)
2- Erkekadam.org saha raporlarını oku.
3- Gelen bu özgüvenle direkt eyleme geç ve sonuç netleşsin. Sonra derslerine odaklan.

Bu yolu nasıl gideceğin sana bağlı ancak nasıl gitmeyeceğini biliyorum.

Platonik olma
Redpill i hiç duymadım. Matrix filminden esinlenerek mi böyle bir sistem oluşturulmuş? Oynatma listesine bir baktım. Sana ne gibi faydalar sağladı. Bilimsel bir içerik mi tam bilmediğimden soruyorum. erkekadam sitesinde de sanırım ilişkileri geliştiren yazılar paylaşılmış.

Son düzenleme:

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Redpill i hiç duymadım. Matrix filminden esinlenerek mi böyle bir sistem oluşturulmuş. Oynatma listesine bir baktım. Sana ne gibi faydalar sağladı. Bilimsel bir içerik mi tam bilmediğimden soruyorum. erkekadam sitesinde de sanırım ilişkileri geliştiren yazılar paylaşılmış.
Kadın erkek ilişkilerinde başarısız olanlara yol gösteren ve yavaş yavaş tüm potansiyellerine ulaştırmayı amaçlayan bir fikir akımı.

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Selamlar.15 yaşındayım .azeriyim ve ders çalışmak için özel hoca yanına gidiyorum. Benimle birlikde 15 kişi daha var. Konu şu buradaki bir kız benden hoşlanıyor (bende hoşlanmıyor değilim) buna 100 de 99 eminim. Hep gelip yanımda oturmak ister gözünü benden çekmez. En ufak şeyde bile gelip bana teşekkür eder. Bana aşık olduğundan eminim. Ama bir sorun var şu ana kadar hiç Bir kızla ilişkim olmadı. Nasil konuşulur,neler söyleniyor, nasıl onu sevdiğini belli edilir hiç tecrübem olmadı. Lütfen yardım edin. Hiç bir şey yapamıyor kendimi mahçup hiss ediyorum. Tecrübeli kişilerden yardım istiyorum.
Kardeşim 21 olucam benim de hiç olmadı yaptığım mallıklari sen yapma mutlaka git konuş sevgili ol. Abin gibi salak olma

selam_lar

Ay Yolcusu
Olm git erkek arkadaşınla ne konuşuyorsan aynısını konuş.Derslerden gir devamı gelir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6