Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Peniste Yumuşama(Hissizlik)

blueranzer

Yeni Üye
Öncelikle merhaba, benim bir sorum olucaktı. Yaklaşık 4 gün önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım ama biraz sert oldu bu sürtünme. Şu an penisimde yumuşama mevcut ve tam ereksiyon olamıyorum. Gerçi şu an libidom baya düşük. Sorum şu eğer sürtünmeyle olan bir travmaysa bu geçici midir ? Teşekkürler.

Fapnofap

Ay Yolcusu
Sürtünmeyle travma oluşmaz,ereksiyon olmadan da hissizlik varsa ,dokunduğunda vs , ürolojiye gidebilirsin.onun dışında libidon azsa zaten ereksiyon kaliteli olmaz

blueranzer

Yeni Üye
Dediğin gibi olduğunu düşünüyorum ben de. Peki maksimum libidoya nasıl kavuşabilirim ? (8 aydır spor yapıyorum)

Fapnofap

Ay Yolcusu
Dediğin gibi olduğunu düşünüyorum ben de. Peki maksimum libidoya nasıl kavuşabilirim ? (8 aydır spor yapıyorum)
Vitaminlerini kontrol ettir bir ara,ceviz fındık , fıstık tarzı kuruyemişleri ye.

Spor vs demiyeceğim,yapıyormuşsun zaten.bu biraz içten gelen bir şey, şunu yap mükemmel libidon olacak demek aslinda doğru değil

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Sorun varsa bilemem doktor değilim. Eğer sert ve tamamen erekte olmasını istiyorsan birkaç seferliğine kafein işe yarayabiliyor dolaşımı hızlandırınca. Tavsiye değildir sadece fikir.

Noneverrrr+impasıbıl

Deneyimli Üye
Bu bence geçicidir ama devam edersen travmatik mastürbasyondan farkı kalmıyor, en doğrusu sürtmek değil.... Ne olduğunu sen anladın buna alıştırmalısın kendini

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6