Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Penisteki Damar Morluğu

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
Merhabalar arkadaşlar. Sürecimde şunu farkettim ki penisimdeki kılcal ve normal damarlar koyu yeşil ve mor arası. Bu geçmişte sık mastürbasyon yaptığımdan mı kaynaklı? Ve süreç ilerleyince geçer mi? Benim gibi bu durumla karşılaşan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Kronzordo

Venüs Yolcusu
Merhabalar arkadaşlar. Sürecimde şunu farkettim ki penisimdeki kılcal ve normal damarlar koyu yeşil ve mor arası. Bu geçmişte sık mastürbasyon yaptığımdan mı kaynaklı? Ve süreç ilerleyince geçer mi? Benim gibi bu durumla karşılaşan varsa bilgilendirirse sevinirim.
normalde damarlar koyu yeşil ve mor arası olmaz mı zaten ?

whatWasfap

Uranüs Yolcusu
penis erişkinliğe geçerken büyüdüğü için damarlarının artması doğal, korkuyorsan eğer üroloğa görünmeni tavsiye ederim. Ama damar gayet doğal renklerinde de sorun yok mor ya da yeşil olur zaten. Hatta damar penisi daha çekici yapıyor tecrübelerime göre xd

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
penis erişkinliğe geçerken büyüdüğü için damarlarının artması doğal, korkuyorsan eğer üroloğa görünmeni tavsiye ederim. Ama damar gayet doğal renklerinde de sorun yok mor ya da yeşil olur zaten. Hatta damar penisi daha çekici yapıyor tecrübelerime göre xd
Evet ben de öyle düşünüyorum ? ama dediğiniz gibi renkleri normal ben panik yaptım herhalde

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6