Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pensi Eğriliği Ve Penis Rengi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lafayette

Ay Yolcusu
Masturbasyon yüzünden penis eğriliği olurmu ve masturbasyon bırakılınca eski haline dönermi?

Ben, beyaz ten rengine daha yakınım fakat penisim çok koyu renkte bunun masturbasyon ile alakası varmı veya neden o renkte?

cgang

Yoda
Masturbasyon yüzünden penis eğriliği olurmu ve masturbasyon bırakılınca eski haline dönermi?

Ben, beyaz ten rengine daha yakınım fakat penisim çok koyu renkte bunun masturbasyon ile alakası varmı veya neden o renkte?
Yanlış Mast veya Iç çamaşırında doğru pozisyonda olmamak penis eğriliği yapar.
Mast bırakınca düzelmez ama daha da eğrilmesi önlenir (zannımca).
Rengi doğal ola bilir artık o nu araştırmadım.
Eğriliğini pek kafaya takma

Hades

Satürn Yolcusu
Çok şüphe ediyorsan üroloğa görünebilirsin onlar biliyor. Ve merak etme düzelen bişey. Eğer varsa, ki umarım yoktur

Shadow

Yeni Üye
Bendede var bu ben kiyafetin içinde bacakalara sürterek mast yapıyordum sanırın ondan çok hafif eğrilme oldu sizce geçicimidir ben yanlış masturbasyon yaptığımı düsünüyorum

N

neurosoft

Misafir
Penis eğriliği demi varmış ya? Vay arkadaş bir de fap yapmak buna sebep oluyor. Baya ilginç bir mevzu. Araştırmak lazım...

N

neurosoft

Misafir

Penis renginin eğer anormal bir durum yoksa fapten kaynaklanmaması gerekir. Belki de sen öyle düşünmüşsündür. Zamanında günde 1 veya 2 kere mutlaka fap yapmış birisi olarak hiç böyle bir şeye rastlamadım. Ha belki işi abartanlar böyle bir şeye denk gelmiştir bilemem...

MR.NO FAP

Deneyimli Üye

Ben, beyaz ten rengine daha yakınım fakat penisim çok koyu renkte bunun masturbasyon ile alakası
Bendede var bu ben kiyafetin içinde bacakalara sürterek mast yapıyordum sanırın ondan çok hafif eğrilme oldu sizce geçicimidir ben yanlış masturbasyon yaptığımı düsünüyorum
Aga siz yine iyisiniz yahu ben doğduğumdan beri penisimi düz görmedim?? vajinaya girmek için nasıl bi manevra yapcam merak ediyorum doğrusu ?

lafayette

Ay Yolcusu
Penis rengini fazla abartmış olabilirim.

Biraz araştırdım penis eğriliği ya doğuştan olur ya yanlış sünnetten olabilir veya yanlış masturbasyondan.
Bende büyük ihtimal masturbasyon yüzünden.
Ama cinsel ilişkide bir sıkıntı çıkarmıyorsa kafaya takmanıza gerek yok arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6