Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Planladığımdan hızlı gelişti (Veda)

whatWasfap

Uranüs Yolcusu
Merhaba sevgili forum. Bugün hayatımda pek çok şeyi değiştirmek için yola çıkmayı planlamıştım ama çok çok daha hızlı bir etki oldu ve sayın peder kitap okumayı sporu oyunları vs bırakıp full derse odaklanmamı söyledi. Dersleri çok saldığımı o da fark etmiş. Denemede yüksek bir not elde edince gevşedim tıpkı süreçteki ilk haftalardaki sarhoşluk gibi. Zaten niyetim sadece derslere odaklanmaktı ama dürüst olacaksam cesaretim ve güvenim yoktu. Spor dışında her şeyi bıraktım, birazdan son kitabımı bitireceğim. Aslında tek niyetim buydu ama dediğim gibi beyindeki yaratık izin vermemişti ne diyim şanslıyım sanırım :D. Neyse dostlar sınav ve sonrası benim için gerçekten önemli bu yüzden ruhumu dahi masaya koyarım.
Bana çok şey kattınız her birinize, yönetim ve çeviri ekibine teşekkür ediyorum. Umarım bu bahar sizin baharınız olur. Benim için çok zevkli geçecek ama acıdan zevk almaya bayıldığım için :D...
Neyse uzattıkça duygusallaşacağım, umarım Eylül ayında başarı hikayemi okuyor olursunuz. Ben de sizinkileri tabi. Görüşürüz dostlar...

The White Rider

Emekli Moderatör
Kendine zaman ayırmana izin vermeyen sisteme ve bu sistemin dayatması sonucu bu düşüncelerin bireylere yansımasına rağmen sana eğitim sürecinde başarılar diliyorum. Güzel bir mezuniyet yazısı bekleriz.

wou

Venüs Yolcusu
Babanı dinle ,kendine zaman ayirma boşver dersten başka bisey dusunme , sinav bittiginde ya da yerleşince anlayacaksın

Mezuna kalanlari gördükçe anlarsin demek istedigimi bizzat ben 2 kere tecrube ettim tembelligimden

O cesaret mevzusuna da beynini bypass ederek yap

Bi anda 8 saat caliscam dersen beyin engeller ufak ufak alistir anladin iste

Michael Scott

Emekli Moderatör
Umarım her şey gönlünce olur dostum.Başarılar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6