Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pmo Yüzünden Hayatim Mahvoluyor

skanda

Yeni Üye
1 ay sonra kpss sinavım var ama bunun bana verdigı isteksizlik ve dikkat eksikliginden dolayı çalışamıyorum. Borç bağımlısı bi babam var ondan kurtulmak için tek şansım ama bunu bırakamıyorum. Defterin başında hunharca ağlıyorum ne yapıcam ben arkadaşlar. Bana öyle bi zarar veriyo ki bu lanet şey hayatımı mahvetti maddi-manevi çocukluğumu gencliğimi öğrenim hayatımı ruhumu bedeni zihnimi herseyimi mahvetti. Ağlamaktan başka hicbirşey yapamıyorum, ne yapayım ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
1 ay sonra kpss sinavım var ama bunun bana verdigı isteksizlik ve dikkat eksikliginden dolayı çalışamıyorum. Borç bağımlısı bi babam var ondan kurtulmak için tek şansım ama bunu bırakamıyorum. Defterin başında hunharca ağlıyorum ne yapıcam ben arkadaşlar. Bana öyle bi zarar veriyo ki bu lanet şey hayatımı mahvetti maddi-manevi çocukluğumu gencliğimi öğrenim hayatımı ruhumu bedeni zihnimi herseyimi mahvetti. Ağlamaktan başka hicbirşey yapamıyorum, ne yapayım ?
Pmo senin hayatını mahvetmiyor (pmoda içine ediyor ama sen böyle yaparak daha çok içine ediyorsun) pmoya hayatını bağladığın için hayatını mahvediyorsun. Pmo yapsan bile hedefin gerçekten sağlamsa seni o masada saatlerce oturtup çalıştırabilecekse yapabilirsin nofap bu işin yakıt kısmı sana sadece daha fazla istek ve odak verir odağın ve isteğin tamamını almaz. Seni oraya oturtabilecek tek şey (aklıma gelen) o mesleğe gerçekten sahip olma arzusudur. Tabii belli başlı sorunlar çıkacak ama sen çözümüne bakıp olayı aşmaya bakacaksın. Her şey tamamen senin olayı ne kadar aşmak istediğinle alakalı. Senden başkası seni kurtaramaz ve yol önünde duruyor şimdiden kolay gelsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6