Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pmo`nun dokuzuncu gunumde uzerimde olusturudugu olumlu ve olumsuz degisimler

Barrypepa

Venüs Yolcusu
Neverfap yapan ve olumlu,olumsuz degisimlerini yazan birden fazla yazi okudum.Herkesin bahsettigi gibi fiziksel ve kimyasal değişimler meydana geliyor örnek verilmesi gerekirse testesteronun miktari artiyor(bunun nedeni onceden bosa sıktığın mermiler artık geri tepmeye başlıyor yani; testisinde oluşan sperm dışarıya atılıp testislerin gevşiyordu(önceden).Şimdi, tam tersi oluyor,içine içine doluyor spermlerin(çocukların) ve bu da testislerinden oluşan testeron seviyesini arttırıyor(yararlarını arastır)
Gercekten önceden beyninin üzerine sanal(yapay) bir vajina oturmuş gibi beynin nefes almakta zorlanıyordu şimdi ise o yok artık beyninin üzerinde gezen kara bulutlar yok(konuştugun zaman insanlar ile içsel olarak ya da insanlarla düşünerek konuşmaya başlıyorsun konusma nereye gidecek biliyorsun ağızından çıkan kelimelerden haberdar oluyorsun daha berrak bir zihin) ve de ardından gelen özgüven libido
İnsanlar seni izliyor gerçekten aha geldi yine tipini bilmem ne yaptıgım şeklinde değilde gel hadi ciğer ısmarlıyayım şeklinde bakışlar,farklı olarak dün beni hiç aramayan bir arkadaşım aradı az kalsın ne var lan neden aradın diye konuşmaya girecektim çok garipsemiştim . İnanmamıştım ama pmo nun benim ruhsal durumum ile oynamasına da karşıydım dokuzuncu günümde bunlar oldu acaba ilerde neler olucak çok merak ediyorum boşa sıkmak istemeyenler doldurmaya gelsinler ve de odaklanma miktarım arttı sanki birisi benim gözüme birşeyker sokup çekiyordu önceden şimdi ise ona ben sokup çekiyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6