Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

PMO'yu bırakmak fiziksel gücü arttırır mı?

crazyvolkan12

Yeni Fapstronot
Tek seferde mi çekiyorsunuz? Ben hiç dinlenmeden arka arkaya 36 tane şınav çekmeliyim mülakatta, antrenmanlarda 300 şınav çekiyorum toplam.
tek seferde 50 (normal) şınav çekebiliyorum. 200 şınav için 10 farklı şınav varyasyonunu yapıyorum. 2x10, 4x10, 6x10, 8x10 şeklinde yapıyorum ve 200 şınava tamamlıyorum. 10 tane farklı hareket yapmamdaki amaç ise farklı kas gruplarını çalıştırmak daha çok esneklik katıyor ve tek seferde yaptığım sayı yükesliyor.

Hayalsizkarakter

Ay Yolcusu
Bu illette bulaştığım zamanlar o kadar güçsüz hissediyorum ki, ayırca işin psikolojik boyutuda var bu durum insanı çok yıpratıyor çok yaptığım zamanlar yetimde sayıyorum hatta geriye gittiğim de oluyor. Mast yaptığım hiçbir gün spora gitme hevesim olmuyor gitsem de verim neredeyse sıfır. Ben etkisi olduğunu düşünüyorum kesinlikle

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Spora tekrar başladım. Önceden 1,2 ayda 40 50 bench yaparken 2. antrenmanımda 40 kg benchle başladım. Bugün 50 girmeyi deneyeceğim.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Sporda 3. antrenmanım.(3.günüm)
Edit: Bugün bench press 60 kg 3 set girdim. Her sette yapabildiğimin en iyisini yapmaya çalıştım. Maksimum 1,2 tekrar çıktı. 50kg ile 4,5 tekrar. 40kg ile 7,8 tekrar.
Boyum: 179
Kilom: 75.7

veritas

Ay Yolcusu
Her hafta 1 kere damacana söyleriz kapıdan mutfağa kadar kucağıma alırıp taşırım, geçen 21 günlük süreçteyim yine geldi damacana kucağıma alınca şok oldum, sanki 20 kg değil de 12 kiloluk bir damacanayı taşıyordum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6