Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pot Kırma Anıları

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
Geçenlerde çok yakın bir kız arkadaşımla konuşuyoruz ortak arkadaşlarımızla wp grubu üzerinden, kızın da sürekli takıldığı bir oğlan var gruptan ayrı. Gruptakiler kıza seni hiç aramızda göremiyoruz dedi, ben de kız manitasıyla (o oğlanla) takılıyor dedim. Kız da manitam değil o dedi, ben de kıza az seviş onunla, daha çok arkadaşlarınla takıl dedim. Bir arkadaş bana özelden yazıp uyardı, kırdığım potun farkında bile değildim, daha doğrusu dediğim lafın kırıcı olduğunu bile düşünmemiştim. Kıza ulaştığımda kız kırılmış bana, sonrasında bir daha doğru düzgün konuşmadık bile.

Sizin de var mı pot kırma anılarınız?

Lazkopat

Emektar Üye
Geçenlerde çok yakın bir kız arkadaşımla konuşuyoruz ortak arkadaşlarımızla wp grubu üzerinden, kızın da sürekli takıldığı bir oğlan var gruptan ayrı. Gruptakiler kıza seni hiç aramızda göremiyoruz dedi, ben de kız manitasıyla (o oğlanla) takılıyor dedim. Kız da manitam değil o dedi, ben de kıza az seviş onunla, daha çok arkadaşlarınla takıl dedim. Bir arkadaş bana özelden yazıp uyardı, kırdığım potun farkında bile değildim, daha doğrusu dediğim lafın kırıcı olduğunu bile düşünmemiştim. Kıza ulaştığımda kız kırılmış bana, sonrasında bir daha doğru düzgün konuşmadık bile.

Hacım napmışsın öyle ya. Bende patavatsız biriyimdir de bunu ben bile yapmam :) Ben de abisi ölmüş bir akrabama hiç abine öyle yapılır mı? Demiştim o da bana bir tane abim var demişti.

SDG

Yoda

Abi füze atsaydın ?

SDG

Yoda
Eskiden çalıştığım yerde düzenli yemek vermediklerinden buzdolabına ekmek koymuştum atıştırırım diye. Patron da görüp bu ne deyince gayri ihtiyari aç kalmamak için koydum demiştim ? Gözlerini belertip Anaaa seni burda aç mı bırakıyoruz demişti ?

Dipnot: yemek düzenli hale gelmedi.

Son düzenleme:

root

Jüpiter Yolcusu
Okuldayken pencereden aşşağı bakıp birinin kafasına tükürmüştüm sonra çocuk beni buldu üstüme yürüdüler haklılar tabi bende savunma olarak, kafanı çekseydin neden tükürdüğüm yerde kafan var dedi artislendim üzerlerine yürüdüm koridorda bağırıyorum siz sınıf bastığınızı mı sanıyorsunuz lan diye erkeklendim çocuklarda çıkışta görüşecez dediler o kadar dayılandım sonra çıkışı görmeden arka taraftan kaçtım. Dalga geçtiler

devrimciyeniçeri

Venüs Yolcusu

Kızlar kendi aralarında en fazla manyak ya, deli çocuk falan demiştir bakma o kadar kırılma numarası yaptığına. Kızların kendi aralarında ne kadar uçuk cinsellik konuştuğunu bilseydin daha rahat olurdun :D Gül geç boşluğuma geldi bilinçaltı oyunları falan de espri yap.

Ben de anlatayım bir potumu:
Benim saç şeklim biraz farklı ve ona uygun tarzda istediğim ama her kuaförün yapamayacağı bir saç modeli için arkadaştan kuaför tavsiyesi almışım, ama yerini bilmiyorum. Gittim o civarda yerini soruştururken başka bir kuaföre ... kuaför nerede abi dedim. Önce bi şaşırdı, niye sordun dedi. Ben de bi model var o iyi yapıyormuş dedim. Buz gibi oldu ortam, adam yanıma yaklaştı ve omzuma dokunup, sert bir şekilde tarif etti ve bir daha burdan geçme dedi. O an kırdığım potu anlamıştım ve utanç içinde oradan uzaklaştım, keşke arkadaşın borcunu ödeyeceğim o yüzden soruyorum falan deseydim.

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
Bir ufak edit ekleyeyim, bir patavatsızlığım daha var. Buna artık ne denirse... 25 yaşında bir süre takıldığım bir kız vardı, buluşuyorduk vs, sonra kız bana kanka ayağı çekmeye başladı, benim de niyet biraz farklı, dayanamadım bugün, kıza dedim bak, ben kanka falan olamam seninle; ben farklı düşünüyorum, senden hoşlanmıyorum ama seninle cinsellik yaşamak istiyorum dedim, olmayacaksa ona göre tavır alayım dedim. Neyin kafasıyla dedim bilmiyorum, kız dedi ben seni dostum olarak görüyorum, sen beni yanlış anlamışsın dedi. Zaten 35 yaşında bir takıldığı da varmış, ondan sonra vedalaştık. Forumda psikoloji konusunda bilgisi olanlar söyleyebilir mi, gerçekten empati kabiliyetim yok, ona dürüst oluyorum ama bunu anlattığım bir kişi bana iğrençsin dedi, bazı konularda olağanüstü olup da bazı konularda felaket olabilmem normal olamaz.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bir ufak edit ekleyeyim, bir patavatsızlığım daha var. Buna artık ne denirse... 25 yaşında bir süre takıldığım bir kız vardı, buluşuyorduk vs, sonra kız bana kanka ayağı çekmeye başladı, benim de niyet biraz farklı, dayanamadım bugün, kıza dedim bak, ben kanka falan olamam seninle; ben farklı düşünüyorum, senden hoşlanmıyorum ama seninle cinsellik yaşamak istiyorum dedim, olmayacaksa ona göre tavır alayım dedim. Neyin kafasıyla dedim bilmiyorum, kız dedi ben seni dostum olarak görüyorum, sen beni yanlış anlamışsın dedi. Zaten 35 yaşında bir takıldığı da varmış, ondan sonra vedalaştık. Forumda psikoloji konusunda bilgisi olanlar söyleyebilir mi, gerçekten empati kabiliyetim yok, ona dürüst oluyorum ama bunu anlattığım bir kişi bana iğrençsin dedi, bazı konularda olağanüstü olup da bazı konularda felaket olabilmem normal olamaz.
Empati konusunda bir uzmanla hareket etmen daha doğru olur, bu konunun çözümü sırasında senin detaylıca analiz edilmen lazım ve bunu ancak bir başka kişi yapabilir. Bu kişinin analizde iyi olması lazım ve seni eleştirmemesi, yargılamaması lazım. Bu işi de %99 uzmanlar yapıyor.

Genellikle farkındalık temelli bir yol izlenirse çözüleceğini düşünüyorum, birkaç haftada büyük ilerlemeler kaydedebilirsin.

Eğer uzmana gidemiyorsan şimdilik internette davranış temellii çözümleri araştır. Yani örnek vereyim:

"Ben depresyondayım mesela. Davranış temelli bir çözüm şöyle oluyor: Ben sürekli gülüyorum, istemesem de mutluymuş gibi davranıyorum ve bir süre sonra davranışlarım benim ruh halime ve kişiliğime de yansıyor."

Bu kadar kısa ve basit değil tabi ancak ana mantık böyle. Bu yoldan gidebilirsin ama uzman daha iyi olacaktır.

Ege

Ay Yolcusu
Online ders defterleri
IMG_20220815_142042.jpg

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6