Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Psikiyatrist, Antidepresan , Nofap

dewfrap

Yeni Fapstronot
Herkese 45. Günden merhaba hayatımın en büyük rekorundayım hatta en büyük rekorumu ikiye katladım ama işler yolunda gitmiyor. Üniversite , kaldığım yer gibi sıkıntılar beni bunalıma soktu gidip eskortlarla konuşmaya başladım gitmediğim halde paramı onlara kaptırdım . Ne kadar saçma sapan böyle haraketler yapsamda Nofapi bozmadım. Dayımın tavsiyesi sonrası Psikiyatriye gitmeye karar verdim dün konuştuktan sonra bana ağır depresyon teşhisi koydu üstelik antidepresan yazdı daha önce hiç kullanmadım defalarca depresyona girdiğim halde . Bu cumartesi birdaha görüşme yapacağız ilk buluşmamız olmasına rağmen adama Nofap , Kırmızı hap gibi hayatımda önemli gördüğüm görüşlerden bahsettim adam daha önce duymamış belliki beni biraz dinledikten sonra bu doğru değil doğaya karşı partnerin yok ise masturbasyon yapıp boşalman lazım şuan yaşından ötürü libidon tavanda olucak boşalman lazım dedi . Antidepresan kullanmak istemiyorum birdahaki görüşmemizdede bunu ona söyleceğim üstelik ne kadar bana katılmasada ben Nofapede devam etmek istiyorum. Evet görüldüğü gibi Nofap mental açıdan bana pek iyi gelmemiş ama ekrana bakıp yada fantazi yapıp asılmak bana çok ezikçe bir haram geliyor . Bana Antidepresan, Psikiyatri, Nofap ile ilgili tavsiyeler verirseniz sevinirim .

mustafa78

Mars Yolcusu
Herkese 45. Günden merhaba hayatımın en büyük rekorundayım hatta en büyük rekorumu ikiye katladım ama işler yolunda gitmiyor. Üniversite , kaldığım yer gibi sıkıntılar beni bunalıma soktu gidip eskortlarla konuşmaya başladım gitmediğim halde paramı onlara kaptırdım . Ne kadar saçma sapan böyle haraketler yapsamda Nofapi bozmadım. Dayımın tavsiyesi sonrası Psikiyatriye gitmeye karar verdim dün konuştuktan sonra bana ağır depresyon teşhisi koydu üstelik antidepresan yazdı daha önce hiç kullanmadım defalarca depresyona girdiğim halde . Bu cumartesi birdaha görüşme yapacağız ilk buluşmamız olmasına rağmen adama Nofap , Kırmızı hap gibi hayatımda önemli gördüğüm görüşlerden bahsettim adam daha önce duymamış belliki beni biraz dinledikten sonra bu doğru değil doğaya karşı partnerin yok ise masturbasyon yapıp boşalman lazım şuan yaşından ötürü libidon tavanda olucak boşalman lazım dedi . Antidepresan kullanmak istemiyorum birdahaki görüşmemizdede bunu ona söyleceğim üstelik ne kadar bana katılmasada ben Nofapede devam etmek istiyorum. Evet görüldüğü gibi Nofap mental açıdan bana pek iyi gelmemiş ama ekrana bakıp yada fantazi yapıp asılmak bana çok ezikçe bir haram geliyor . Bana Antidepresan, Psikiyatri, Nofap ile ilgili tavsiyeler verirseniz sevinirim .
doktorlar pek anlamıyor galiba bu meseleden veya umursamıyorlar öyle anlıyorum antidepresan cinsel isteğini bastırabilir bu sayede faydalı olabilir reis

RedDevil

Yeni Fapstronot
Antidepresan ilacı, toplumun söylediği gibi kötü bir ilaç değil. Fazlası zarar olabilir. Ancak doğru kullanım sonucun da sorun yaşatmaz. Psikiyatriye gidebilirsin. Nasıl ki insanlar grip oluğ doktora gidiyor, beyin veya mental sorunlar ruhsal bozukluklara yol açabilir. Yargılayan aptal insanara bakmaksızın yolundan şaşma gitmeye devam et. Ayriteyyen psikiyatri bölümüne ayrı bir ilgi duyarım. Adamların efsane bir bakış açıları var hayata karşı. Nofap de ki azgınlığını kızlaral tanışmaya kullan. Kendine ceza kes [İçim de ki isteği elle değil cinsel parterimle atacağım] bu kurala sabit kal ve oynatma yerinden. Pook'un kitabını oku içsel oyununu en üst seviyeye çıkarır. Nofap ile redpill birleştirip üstüne çalışırsan, Emin ol öyle bir deneyimler yaşayacaksın ki şaşırırsın. İğrenç hislerle baş başa kaldıysan, o hislere OKUL adını ver. Okul bir erkeğin düşüp gerçekleri görüp acının kendisini geliştirmesidir. Okul insanı baştan yaratır, Okul en diptir, kimse yoktur ve bir tek seni sen kaldırabilirsin. Okula düşmeyen erkek olmamış erkektir. Veya düşüpte çıkmamış erkek, erkekte değildir. Her ne kadar karamsar düşünüp bitik hissetsen bile her zaman bir çıkış yolu vardır bunu sakın unutma. Depresyon ve bitik bir ruhsal problemin ana temelin de, İçin de ki iğrenç hislerin kalıcı ve umutsuzluk düşüncelediri. NE DÜŞÜNÜRSEN O OLURSUN.

Şimdi kendi kendine elini uzat ve okulda çalışmaya başla. UNUTMA YALNIZ DEĞİLSİN :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6