Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Psikolojik Huzur (Soru)

DarkLight

Yeni Üye
Zihninizi nasıl sakinleştiriyorsunuz pmoya düşmemek gibi zihninize sahip çıkmakda önemli. Şu ana kadar hayatımı olumlu yönde etkileyenlerden ikisi neverfap + sedona yöntemi oldu. İçsel huzuru arıyorum ama nasıl elde edileceğini bilmiyorum. İllaki bunun üzerine çalışmalar olmuştur ama hangi ad altında toplandığını inanın bilmiyorum. Buna yakın deneyim yaşadıysanız paylaşmanız çok kıyak olur.

- Stay in peace

Son düzenleme:

Bendeüniversitemezunuyum

Venüs Yolcusu
Zihninizi nasıl sakinleştiriyorsunuz pmoya düşmemek gibi zihninize sahip çıkmakda önemli. Şu ana kadar hayatımı olumlu yönde etkileyenlerden ikisi neverfap + sedona yöntemi oldu. İçsel huzuru arıyorum ama nasıl elde edileceğini bilmiyorum. İllaki bunun üzerine çalışmalar olmuştur ama hangi ad altında toplandığını inanın bilmiyorum. Buna yakın deneyim yaşadıysanız paylaşmanız çok kıyak olur.

- Stay in peace
Ben Varoluşçu bakış açısı ile yaklaşmaya çalışıyorum huzursuzluğuma.

şu videoya bir bakmanı öneririm.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6