Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Rahatsız Edici İnsanlar

• Konuyu başlatan Mantıkçı Kişi
  • Başlangıç tarihi

SDG

Yoda
Herkesin kendi özel alanı var. Kimse karşı tarafın kendi alanını ihlal etmesine göz yummak zorunda değil. Kız resmen taciz ediyor. Herkese anlayacağı dilden konuşmak lazım. Anladığım kadarıyla kalabalık ortamda bu şekilde davranıyor, o zaman kalabalık ortamda terslenecek. Ne kadar net o kadar iyi. Terslemekten kastım bağırmak ya da hakaret etmek değil elbette. Öncelikle mecbur olmadıkça hiç muhatap almamak lazım. Tersleneceği zaman da muhakkak siz' li konuşmak lazım.
"Davranışlarınız rahatsız edici, uzak durursanız.."
" Kusura bakmayın sizinle yakın değiliz, lütfen uzak durun"
Gibi.
Bilemiyorum kız ruh hastası da çıkabilir, o yüzden ölçülü konuşma örnekleri verdim ki başka yere çekemesin, iftira atamasın, olayı başka yere çekip farklı ve abartılı anlatamasın

M

Mantıkçı Kişi

Misafir
Herkesin kendi özel alanı var. Kimse karşı tarafın kendi alanını ihlal etmesine göz yummak zorunda değil. Kız resmen taciz ediyor. Herkese anlayacağı dilden konuşmak lazım. Anladığım kadarıyla kalabalık ortamda bu şekilde davranıyor, o zaman kalabalık ortamda terslenecek. Ne kadar net o kadar iyi. Terslemekten kastım bağırmak ya da hakaret etmek değil elbette. Öncelikle mecbur olmadıkça hiç muhatap almamak lazım. Tersleneceği zaman da muhakkak siz' li konuşmak lazım.
"Davranışlarınız rahatsız edici, uzak durursanız.."
" Kusura bakmayın sizinle yakın değiliz, lütfen uzak durun"
Gibi.
Bilemiyorum kız ruh hastası da çıkabilir, o yüzden ölçülü konuşma örnekleri verdim ki başka yere çekemesin, iftira atamasın, olayı başka yere çekip farklı ve abartılı anlatamasın
Ben de haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6