Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Rastgele konu butonu.

western53

Merkür Yolcusu
Merhaba. Bu saatten sonra siteye ekleme/yenileme yapılacak mı bilmiyorum ama sitede konular yoğunlaştıkça güzel yazıları bulmak zorlaşıcaktır. Şu an bile diğer kullanıcıların baktığı yazılara bakarak güzel yazıları bulabiliyorum ben. Bu yüzden sitede rastgele konu tuşu olursa kolaylıkla güzel içerikler bulabiliriz. Kategori kısıtlama da yapılabilir mesela sadece s.s.s ı göster gibi. ayrıca okuduklarımı tekrar gösterme seçeneği de olabilir. Böyle bir imkanınız var mı varsa da bu saatten sonra ekleme çıkarma yapmayı düşünüyor muzunuz bilmiyorum ama özellikle sitedeki içerik sayısı artınca işe yarayabilir. Sadece bir fikir.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Ekleme yapılabilir. Uzun bir süredir sorunlar olduğu için toplantı yapamıyoruz. İlk toplantıda buraya bakacağız.

western53

Merkür Yolcusu
Merhaba. Bu saatten sonra siteye ekleme/yenileme yapılacak mı bilmiyorum ama sitede konular yoğunlaştıkça güzel yazıları bulmak zorlaşıcaktır. Şu an bile diğer kullanıcıların baktığı yazılara bakarak güzel yazıları bulabiliyorum ben. Bu yüzden sitede rastgele konu tuşu olursa kolaylıkla güzel içerikler bulabiliriz. Kategori kısıtlama da yapılabilir mesela sadece s.s.s ı göster gibi. ayrıca okuduklarımı tekrar gösterme seçeneği de olabilir. Böyle bir imkanınız var mı varsa da bu saatten sonra ekleme çıkarma yapmayı düşünüyor muzunuz bilmiyorum ama özellikle sitedeki içerik sayısı artınca işe yarayabilir. Sadece bir fikir.
Gittikçe böyle bir şeyin gerekliliği artıyor kanımca. Ben de hatırlatmak ve tekrar görüşlerinize sunmak maksadıyla mesajı alıntılamak istedim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6