Neler Yeni

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

  • Arkadaşlar akışta Günlüklerden mesajlar veya yeni konular gözükmeyecektir. Görmek istiyorsanız Günlükler forumuna girip bakmanız gerekmektedir.

Rastgele konu butonu.

western53

Ay Yolcusu
Katılım
25 Ara 2020
Mesajlar
37
Tepki puanı
73
Puanları
24
Counter
-
Merhaba. Bu saatten sonra siteye ekleme/yenileme yapılacak mı bilmiyorum ama sitede konular yoğunlaştıkça güzel yazıları bulmak zorlaşıcaktır. Şu an bile diğer kullanıcıların baktığı yazılara bakarak güzel yazıları bulabiliyorum ben. Bu yüzden sitede rastgele konu tuşu olursa kolaylıkla güzel içerikler bulabiliriz. Kategori kısıtlama da yapılabilir mesela sadece s.s.s ı göster gibi. ayrıca okuduklarımı tekrar gösterme seçeneği de olabilir. Böyle bir imkanınız var mı varsa da bu saatten sonra ekleme çıkarma yapmayı düşünüyor muzunuz bilmiyorum ama özellikle sitedeki içerik sayısı artınca işe yarayabilir. Sadece bir fikir.
 

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
22 Tem 2020
Mesajlar
579
Tepki puanı
1,194
Puanları
200
Counter
15
Ekleme yapılabilir. Uzun bir süredir sorunlar olduğu için toplantı yapamıyoruz. İlk toplantıda buraya bakacağız.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst