Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Rekorumu Kırdım...

mindfull

Yeni Üye
Eski sitedeki günlüğümüzü alma şansımız varsa alalım, yoksa
142. gündeyim
150. günde doldurmaya başlarım burayı

-------------------------------------------------------
23.11.2020

Bundan yaklaşık 4 sene önce 154 günlük sürecim olmuştu çok kötü durumda olup strese girip bu süreci bozmuştum.
Malesef kötü alışkanlıklar edinmiştim.
Oyun bağımlılığı
PMO bağımlılığı
hayatımda hiçbir şey yolunda gitmediği için kendi kendimi uyuşturmak zorunda kalmıştım ve kendimi bataklığın içine atmıştım. Nofap den tamamen uzaklaşmıştım.
Son 2 yıl bir ilişkim olmuştu, devam etmedi ve bitmek zorunda kaldı ve zor zamanlar yaşadım. Her neyse geçmiş geçmişte kaldı. Şuan 157. gün önceki mindfull'la şimdi mindfull arasında çok fark var. Bunun meyvelerini yiyeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Bugün 157. Günüm
Kazanılan alışkanlıklar
* Günlük 50 sayfa veya 1 kitap okuma alışkanlığı edindim. Ağustos ayından beri okunan kitap sayısı 17 (ortalama sayfa sayısı 300-400) (şuanda okuduğum kitap 570 sayfa :)
* 5 Aydır düzenli spor yapıyorum.
* Karamsarlıktan kurtuldum, kaygılarım var fakat çabalayınca bunları atlacağıma inanıyorum.
* Kendimi enerjik hissediyorum, uyumak için bir nedenim yok ama o yataktan çıkıp çalışmak için sebeplerim var.
* PMO konusunu bahsedersek benim için bitmiştir bu mevzu bir daha kendimi bu bataklığa atamam, insanı içten içe çökerten bir virüs bu; hem fiziksel hem manevi anlamda çürütüyor insanı. Bundan 5 ay önce izlediğim videolar yaptıklarım aklıma geldikçe midem kalkıyor, kendimden nefret ediyorum ben bunları nasıl izledim diye.
* İlişkiler konusuna gelirsek önümüzdeki 2-3 yıl için karşıma istediğim profilde biri çıkmazsa ilişki düşünmüyorum, bir süre kendime yatırım yapmak zorundayım. Talep var mı var tabiki, daha yakın zamanda teklif aldım, kız açık açık niyetini belli etti. Ben de durumu anlattım. Şuanda bir ilişkiye ayıracak ne vaktim ne de zamanım var. Malum bir ilişkiye başlıyorsun ve sonra ya bana ilgi göstermiyorsun, beni sevmiyorsun diye terk edilip ruhsal olarak çökmek istemiyorum. Yakın zamanda yaşadım bunu atlatması zor oldu. Şu halimle mutluyorum. Önceliklerim ingilizce, okumam gereken kitaplarım ve eğitim hayatım ve beni bir adım öne çıkarak bir sosyal ağ oluşturmam gerekiyor, malum pandemi dönemi bu yüzden şuanda arka planda duruyor bu düşünce.

Günlüğümü okuyan arkadaşlara verebileceğim en güzel tavsiye PMO bir araçtır. Kendinize, kendi hayatınıza odaklanıp ortaya çıkan enerjinizi daha güzel aktivitelere harcarsanız. 6-12 ay içerisinde meyvelerini yemeye başlarsınız.

Buralardayım, ilerleyen günlerde eklemeler yapacağım. PMO alanında bir hedefime ulaştım diyebilirim. Amacım kendimi gerçekleştirmek, kişiliğimi oluşturmak ve meslek sahibi olmak. PMO'dan kurtularak ilk adımımı attım.
Sorusu olan arkadaş olursa, iletişime geçsin elimden geldiğince yardımcı olurum.
180. Gün görüşmek üzere

Son düzenleme:

None

Emekli Moderatör
Adminler sana konu hakkında gereken bilgiyi verirler veya adminlere sorabilirsin.Konuyu günlük kısmına açtığın için adminlerden bilgi aldıktan sonra konuyu günlük haline getirirsin

Targetlock

Deneyimli Üye
Ayrıntılı bir süreç bilgilendirmesi bekliyorum. Tebrik ederim. 150 şer 150 şer artsın inşallah. Takipteyim.

NoFapper

Ay Yolcusu
Keyifle okuyacağım ilerlemeni ve tecrübelerini kardeşim devam ?

Daria

Mezun
Kendini gerçekten güzel geliştirmişsin ihtiyacın hiç yok ancak bende tebrik etmek isterim. Takibe aldım, tecrübelerini okumak istiyorum sonsuzluğa doğru sana başarılar diliyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6