Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Relapse Sonrası Başlangıç

hasan985

Yeni Üye
Merhabalar dostlar, en son nofap'sız geçen gün sayım 37 bunun üzerine defalarca sayamadım relapse oldum relapse oldum durdum yerimde saydım ve bugün benim için bir başlangıç buraya yazıyorum okuyup kendime motivasyon katmak için, 37. günü hatırlıyorum ben değildim o başka birisiydi enerjik yerinde duramayan ama şimdi hareket etmeye halim yok dışarı çıkmak istemiyorum (anksiyete mevcut) hayatımda belki de anksiyete nedir bilmem çok sosyal biriydim ama bu PMO bağımlılığı içten içe beni bitiyor ve daha kötüsü bunun farkında olup birşey yapamıyor olmak ama artık herşey değişiyor kendimde relapse nedenlerimi listeledim ve bir meydan okuyorum kendime yapmayacaklarım ve yapacaklarım olarak bu konun altına sürekli güncellemeler atacağım sizlerin yazılarını motivasyonlarınızı taktiklerinizi gördükçe çok daha iyi oluyorum sizlerinde paylaşımlarınızı rica ederim.
Yapmayacaklarım:
Yalnız kaldığımda olabildiğince kendimi beynimi meşgul edeceğim,
Lavaboya telefon ile kesinlikle girmeyeceğim,
Stres,üzüntü olduğunda bunları düşünmeyip başka konular ile meşgul olup bu tarz konuları atlatacağım,
Sosyal Medya reels gibi alışkanlıklarımı en az düzeye indirip neredeyse iletişim haricinde kullanmayacağım

Yapcaklarım:
Her akşam meditasyon yapacağım,
Her gün Almanca çalışacağım şuan seviyem A1
Kendime kişisel gelişimim için içerikler tüketeceğim
Beslenmeme daha fazla dikkat edeceğim bu süreçte çok fazla kilo aldım
Spor'u eksik etmeyeceğim
Oyun oynamayacağım (çok nadir oynarım ama o da yok artık oynadıktan sonra bağımlılık yapıyor)
Netflix vb. gibi platformlarda gereksiz vakit geçirmeyeceğim

Dostlar bana veya hepimize faydalı olacak önerileriniz var ise lütfen belirtiniz.
Umarım hepimizin süreci daim olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6