Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Relapse Sonrası Şiddetli Baş Ağrısı

Enki

Satürn Yolcusu
Son sürecimi bozduğumda başımın yan ve arka taraflarına şiddetli ağrı girdi ve bu bir kez de olmadı. Sizde de oldu mu böyle bir şey ? Sebebini araştırmak istedim de ekşide 2.de bir şey olmaz gibi salakça muhabbet görünce kapattım.

Enki

Satürn Yolcusu
Çok basit. Fazla dopamin hücum ettiği için
Aynen öyle ben de öyle düşünmüştüm sizde de oldu mu diye sormak istemiştim biraz da. 5 aydır gerilim tipi baş ağrısı çekiyorum da belki o da azdırmıştır kim bilir.
Şu da var aşırı acı çektiğim halde beynim tekrardan yapmamı istiyor,bu da üreme isteğinin ne kadar tehlikeli olduğunu gösteriyor, ucunda acı da olsa hayatta kalma dürtüsüne baskın geliyor.Bunu bu yoldan anlamam iyi oldu tehlikenin daha çok farkına vardım...

Silent Scream

Yeni Üye
Mastürbasyon sırasında oluyorsa, cinsel ilişki de boşalırken de baş ağrısı çekebilirsiniz bir doktora görünmenizde fayda var.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6