Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Retrograd Hakkında

Butch

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, bugün malesef relaps oldum fakat şöyle bir sorum var sizlere. Sperm geri kaçmasına Retrograd deniyormuş, bende bugün fap yaparken böyle bir durum yaşadım sanırım, bunun bana zararları nedir ?

Son düzenleme:

Butch

Yeni Üye
Hocam nasıl anlatsam, tam yaparken dikkatim dağıldı ve yanma yaptı böyle bir durum yaşadım. Şu sıralar chaser effect'e yakalandım bırakmaya çalışıyorum hala. Bende merak ettim acaba bana ne gibi zararı olmuştur. Buna da Retrograd deniyormuş sanırım.

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
Hocam nasıl anlatsam, tam yaparken dikkatim dağıldı ve yanma yaptı böyle bir durum yaşadım. Şu sıralar chaser effect'e yakalandım bırakmaya çalışıyorum hala. Bende merak ettim acaba bana ne gibi zararı olmuştur. Buna da Retrograd deniyormuş sanırım.
Reis aynısı bende de oldu psikolojik olan bir şey sanırım. rahat olamamaktan kaynaklanan bir şey olarak düşünüyorum. Sperm idrara karışıp öyle atılıyor.

Butch

Yeni Üye
Reis aynısı bende de oldu psikolojik olan bir şey sanırım. rahat olamamaktan kaynaklanan bir şey olarak düşünüyorum. Sperm idrara karışıp öyle atılıyor.
Hocam bu durum psikolojik değil dikkatim dağıldı ve böyle bir şey yaşadım ve tam boşalamadığım zaman geri içeri kaçmış oluyo ve yanma yaptı yani biraz. İlke defa yaşadım yani benim hatam oldu. Üzerine bir kaç defa daha fap yaptım ama bir sorun yaşamadım ama ilk yaptığımda öyle bir şey yaşadığım için merak ettim, bana ne gibi zararları olmuştur, net bir bilgi bulamadım açıkçası.

Son düzenleme:

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Hücuma geçen spermler dışarı çıkmaya çalışıyor sen buna engel olunca testise geri dönüp ölü spermler olarak orada duruyor. Bu da testisde ağrı yapar er ya da geç idrar yoluyla atılıyor. Bunu çokça kez yaparsan damarlarda zedelenmeye yol açar.

Butch

Yeni Üye
Hücuma geçen spermler dışarı çıkmaya çalışıyor sen buna engel olunca testise geri dönüp ölü spermler olarak orada duruyor. Bu da testisde ağrı yapar er ya da geç idrar yoluyla atılıyor. Bunu çokça kez yaparsan damarlarda zedelenmeye yol açar.
Anladım hocam dediğinizi bu aynı hapşırğını tutmak gibi bir şey. Bırakırsak o tür şeylerde de iyileşme olur değil mi hocam ? Sonuçta sürekli öyle yapmıyorum dikkatim dağıldı diye böyle bir şey oldu

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6