Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Rutin Değiştirme Metodu

Lazkopat

Emektar Üye
Ben yazıya dair bir pratik yapmadım. Ancak kız erkek faketmez biriyle vakit geçirmenin, sosyalleşmenin benim için ödül olduğunu gözlemledim. Sosyalleşmekten kastım birlikte ps3 oyunu oynamaktı. Ama sonuçta bir ödül. Tabi sert bir kriz sırasında ya da en azından krize girince bir şeyler yazıp burada paylaşmak isterim.

glitcha912

Durdurulamaz Fapstronot

Lazkopat

Emektar Üye
Arkadaşlar bu metoddan çok ümitliyim. Beni biliyorsunuz. Bu konuya kafayı takmıştım ve çözdüm. Hatta bu konum taktikler arasında sabitlenen konulardan. Ancak çalışıp çalışmadığı konusunda katılım olması lazım. 400 kişi okumuş 1 kişi geri dönüş yaptı yahu. Lütfen hiç değilse tecrübelerinizi bana özelden atın. Gerekirse deney ortamına dönsün burası. İhtiyacımız olan şey veri. Günümüz dünyasındaki en önemli şey veri. Benim de size yardımcı olabilmem için sizin verilerinize ihtiyacım var. Lütfen katılın ve uygulayın. Merak etmeyin mezun derecesine geldiğinizde ya da en az 1 ayı geride bıraktığınızda isimsiz olarak tecrübelerinizi paylaşırım.
Screenshot_20220615-041657.jpg
Kriz anında şu soldaki soruları kendinize soracaksınız sadece. Relapse olsanız dahi bir önemi yok ilk başta. Lütfen UYGULAYIN şunu.

Lazkopat

Emektar Üye
Kendi tecrübelerim:

1.Kriz

Saat kaç? 04:40
Neredeyim? Yatağımdayım.
Etrafımda biri var mı? Yok, tek başımayım.
Az önce ne yaptım? Telefon ile oynamak.
Duygusal modum ne? Yorgunum.

15 dakika sonra hala pmoyu arzuluyor muyum?
Hayır, arzulamadım. Yatıp uyudum.

Aklıma gelen ilk üç şey:
Uykumu aldım. Bugüne erken başladım. İyi ki uyumuşum.

2.Kriz

Saat kaç? 16:20
Neredeyim? Odamadayım.
Etrafımda biri var mı? Yok. Tek başımayım.
Duygusal modum ne
? Stabil.

Hayır, arzulamadım. Telefon ile oynamaya devam ettim. 15 dakika da değil 5 dk da arzu geçti.

Aklıma gelen ilk üç şey:
Yapacağım diğer işe geçtim. Zamanımı boşa harcamadım. İyi ki diğer işime geçmişim.

İki krizdeki Örnek işaret: Tek başımayım , telefon ile oynamak.

Ancak kız erkek faketmez biriyle vakit geçirmenin, sosyalleşmenin benim için ödül olduğunu gözlemledim.
Aynı bu örnekteki gibi geri dönüş sağlarsanız güzel olur.

Son düzenleme:

Lazkopat

Emektar Üye
Konu istediğim talebi ya da rağbeti görmedi. Üzücü oldu açıkçası. Her neyse, o zaman foruma tekrardan ara vermenin vakti geldi. Çünkü diğer gördüğüm konulara yazı yazmak istiyorum. Beni forumda tutan şeyde buydu. Arada bir girip geridönüşlere bakarım. Yöntemi deneyenler olur umarım. Geridönüş yapmasanız da deneyin lütfen. Süreciniz daim olsun.

Ressam

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar bu metoddan çok ümitliyim. Beni biliyorsunuz. Bu konuya kafayı takmıştım ve çözdüm. Hatta bu konum taktikler arasında sabitlenen konulardan. Ancak çalışıp çalışmadığı konusunda katılım olması lazım. 400 kişi okumuş 1 kişi geri dönüş yaptı yahu. Lütfen hiç değilse tecrübelerinizi bana özelden atın. Gerekirse deney ortamına dönsün burası. İhtiyacımız olan şey veri. Günümüz dünyasındaki en önemli şey veri. Benim de size yardımcı olabilmem için sizin verilerinize ihtiyacım var. Lütfen katılın ve uygulayın. Merak etmeyin mezun derecesine geldiğinizde ya da en az 1 ayı geride bıraktığınızda isimsiz olarak tecrübelerinizi paylaşırım.
Ekli dosyayı görüntüle 786
Kriz anında şu soldaki soruları kendinize soracaksınız sadece. Relapse olsanız dahi bir önemi yok ilk başta. Lütfen UYGULAYIN şunu.
Çok iyi bir yazı ve iyi bir taktik bırakmak için. Tek ümidim bu artık çünkü ne yapsam olmadı başaramadım ama buna çok üzülmüyorum çünkü mantıksız üzülmek. Yazıdan bunu anladım ki, relaps olsan bile yazmalısın. Eğer hangi saatde, modda, nerede hep kriz geçirdiğini bilirsen o zaman başka işlerine yoğunlaşırsın ve bırakmak daha kolay olur. Bundan sonra hep kriz geçirirsem ve relaps olursam yazıcam buraya. Çok teşekkür ederim bu yazıyı yazdığın için. Hakikaten inandım bu sefer.

Ressam

Yeni Fapstronot
Kendi tecrübelerim:

1.Kriz

Saat kaç? 04:40
Neredeyim? Yatağımdayım.
Etrafımda biri var mı? Yok, tek başımayım.
Duygusal modum ne? Yorgunum.

15 dakika sonra hala pmoyu arzuluyor muyum?15 dakika sonra hala pmoyu arzuluyor muyum?
Hayır, arzulamadım. Yatıp uyudum.

Aklıma gelen ilk üç şey:
Uykumu aldım. Bugüne erken başladım. İyi ki uyumuşum.

2.Kriz

Saat kaç? 16:20
Neredeyim? Odamadayım.
Etrafımda biri var mı? Yok. Tek başımayım.
Duygusal modum ne
? Stabil.

Hayır, arzulamadım. Telefon ile oynamaya devam ettim. 15 dakika da değil 5 dk da arzu geçti.

Aklıma gelen ilk üç şey:
Yapacağım diğer işe geçtim. Zamanımı boşa harcamadım. İyi ki diğer işime geçmişim.

İki krizdeki Örnek işaret: Tek başımayım , telefon ile oynamak.

Aynı bu örnekteki gibi geri dönüş sağlarsanız güzel olur.
1. Kriz

Saat kaç? 10:13
Neredeyim? Odamdayım oturuyorum
Etrafımda biri var mı? Evde var ama odamda yok
Az önce ne yaptım? Bilgisayarda youtube izledim
Duygusal modum ne? Normal

hayır 5 dakikaya geçti istek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6