Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Rüyalanma Döngüsü - Bunun Bir Düzeni Var Mı?

anonymus2*

Yeni Üye
Aranızda hiç kaç günde bir rüyalandığını sayan var mı? Bunun belirli bir döngüsü var mı kişiye göre değişen ? Belki mezun olma sürecinde bu çok farklılık gösterebilir ama mezun olduktan sonra bir düzene oturuyor mu? Kadınların adet döngüsüne benzer bir döngü var mı acaba? Sper üretiminin 64 günde tamamlandığını biliyorum fakat rüyalanmada böyle bir döngü var mıdır?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Tamamen üretime bağlı bu. Ne zaman birikirse ve sorun yaratırsa vücut atar hemen. Geri dönüştüremediğini atar. Bundan dolayı her kişide farklı bu aralık. Bende ilk bir ayın sonunda mı ne olmuştu ama saymadım hiç nadir baya. Ayda 2-3 kez falan.

Blue Turtle

Yeni Üye
Ben 109 günlük bir sürecimde hiç rüyalanmamıştım. Daha öncede 109 günden kısa süreçlerim oldu. Onlarda da aynı şekilde hiç rüyalanmadım. Bu sanırım biraz kişiden kişiye değişiyor ama gene de rüyalanmaya sebep olan bazı faktörler olduğuna dair birtakım şeyler okudum.Gün içinde cinsel fantezi kurma, stres, öfke vb. şeyler rüyalanmaya sebep oluyor diyordu fakat ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Mr. İrade

Venüs Yolcusu
Eğer belli bir aralıkta sık relaps oluyorsan mesela süreçlerin hep 30 gün sürüyorsa o gün yaklaştıkça rüyalanman artar.

Winston Smith

Venüs Yolcusu
Çevirmen Üye
Komando
Aranızda hiç kaç günde bir rüyalandığını sayan var mı? Bunun belirli bir döngüsü var mı kişiye göre değişen ? Belki mezun olma sürecinde bu çok farklılık gösterebilir ama mezun olduktan sonra bir düzene oturuyor mu? Kadınların adet döngüsüne benzer bir döngü var mı acaba? Sper üretiminin 64 günde tamamlandığını biliyorum fakat rüyalanmada böyle bir döngü var mıdır?
Tetikleyicilere bağlı diye düşünüyorum. Çünkü Otomatik Portakal kitabını ve Cesur Yeni Dünya kitabını bitirdikten sonra aralarında 1 gün olmasına rağmen ikisinde de gecesinde rüyalanmıştım.

Not: Bu iki kitabı süreciniz düzene girene kadar okumamanız tavsiye edilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6