Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Rüyalanma Sonrası Daha Fazla İstek

Patron.

Mars Yolcusu
Arkadaşlar merhaba sizlere bir sorum var lütfen fikri olan arkadaşlar yorumlasın...
Uykuda boşaldığımda ertesi gün cheeser efeckt yaşıyormuş gibi oluyor sinir fazla oluyor vs sebebi nedir sanki mast yapmışsın vücut aynı hazi geri istiyor baskı oluşturuyor gibi oluyor sizdede oluyormu..
Uykuda ödül sistemi kapalı deniyor bilimselmidir bu görüş saygılar..

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Arkadaşlar merhaba sizlere bir sorum var lütfen fikri olan arkadaşlar yorumlasın...
Uykuda boşaldığımda ertesi gün cheeser efeckt yaşıyormuş gibi oluyor sinir fazla oluyor vs sebebi nedir sanki mast yapmışsın vücut aynı hazi geri istiyor baskı oluşturuyor gibi oluyor sizdede oluyormu..
Uykuda ödül sistemi kapalı deniyor bilimselmidir bu görüş saygılar..
Rüyalandiktan sonra chaeser effect yaşaman normaldir rüyalanırken ödül sistemi çalışmaz

Dostum, zihninde sürecini baltalayacak herhangi bir düşünceye izin verme. Chaser effect ya da başka bir şey. Süreç daha önemli. Kötü düşüncelerin zihnini kaplamasına izin verme.

Dot

Merkür Yolcusu
İstemek çok doğal insansın çünkü. Kalkıp sevgi duyduğun şeyleri yapmaya başla. Artık yeni birisin sen.

Son düzenleme:

Patron.

Mars Yolcusu
Hayır kardeşim ben 230 günümdeyim kontrol gücüm yüksek ve ben mast pmo olayını zihinde bitirdim bunları söylememe gerek yok eskiden ilk zamanlar çok söylerdim şimdi artık söylemiyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6