Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Rüyalanmanın negatif etkisi var mı ?

Arda

Ay Yolcusu
Bu sabah rüyalandım fakat böyle cidden ölü spermleri attı vücut. Tam boşalma gibi olmamasına rağmen sürecimde rüyalanmalar olursa o dinç mutlu halimden çıkarır mı beni ? Uzun süredir ilk defa rüyalanıyorum şu an pişmanlık hissi oluşmaya çalışıyor ama hayır bunu ben yapmadım. Rüyalanmaların sürece kötü etkisi var mıdır ?

rumelianbomber

Venüs Yolcusu
Bende her rüyalandığımda krize giriyordum sadece bende mi böyle bilmiyorum. Rahatlamam gerekirken daha çok PMO yapasım geliyordu. Artık pek rüyalanmıyorum, en son 3 ay önce falan rüyalanmıştım. Yeni ergenlğe girdiğim sıralar neredeyse her akşam rüyalanıyordum, o zaman çok kötü oluyordu.

Targetlock

Deneyimli Üye
Bu sabah rüyalandım fakat böyle cidden ölü spermleri attı vücut. Tam boşalma gibi olmamasına rağmen sürecimde rüyalanmalar olursa o dinç mutlu halimden çıkarır mı beni ? Uzun süredir ilk defa rüyalanıyorum şu an pişmanlık hissi oluşmaya çalışıyor ama hayır bunu ben yapmadım. Rüyalanmaların sürece kötü etkisi var mıdır ?

C vitamini ve protein kas. Fizyolojik olarak bir kaybın enerjine etkisi olur. Ama dopamin reseptörlerine sıkıntı gelmez

mark_9

Yeni Fapstronot
Ruyadlandigim zaman hep cinsel istek fazla oluyor. Bilmem baskalarida ayni etkiyi yasiyormu? Misal; Dun ruyalndim farzedin, bugun ve yarin tam iki gun cinsel hiss tavan yapar bende. Pmo yapmakdan bin kat iyidir, lakin beklemdiyiniz anda ve 3-5 gun ardarda olursa iyice adami cileden cikariyor.
Not: Tahmini 5-6 gun ard-arda ruyalanmisdim. Artik banyoya girmekden bezer olmusdum. Sanirim icten cinsel iliski yapmak isteyince oluyor bu illet. Nerdeyse sinamisligim var. Bir aralar fazlaca cinsel hayallere dalmisdigim vardi. Her gece, ama her gece ruyalaniyordum. Banyoya bakmaya utanir olmusdum artik.

Arda

Ay Yolcusu
Ruyadlandigim zaman hep cinsel istek fazla oluyor. Bilmem baskalarida ayni etkiyi yasiyormu? Misal; Dun ruyalndim farzedin, bugun ve yarin tam iki gun cinsel hiss tavan yapar bende. Pmo yapmakdan bin kat iyidir, lakin beklemdiyiniz anda ve 3-5 gun ardarda olursa iyice adami cileden cikariyor.
Not: Tahmini 5-6 gun ard-arda ruyalanmisdim. Artik banyoya girmekden bezer olmusdum. Sanirim icten cinsel iliski yapmak isteyince oluyor bu illet. Nerdeyse sinamisligim var. Bir aralar fazlaca cinsel hayallere dalmisdigim vardi. Her gece, ama her gece ruyalaniyordum. Banyoya bakmaya utanir olmusdum artik.
Aga ben tam mas yapar gibi boşalmıyorum ama yani böyle çok az su gibi muhtemelen ben de ölü spermleri attı vücut. Cidden çok çok az çıktı boşalma bile olmayabilir bu garipti. Ayrıca evet 1 kere bu illet olunca beyin tekrar istiyor sakin ve soğukkanlı olmak lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6