Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Savascı Günlüğü

Savascı

Deneyimli Üye
Merhaba dostlarım 90 günlük sürecime birkaç aksilik yaşarak yeniden başlamıştım.Bu sürecimi yeni forumdada açma kararı aldım.

Gün 6,devam

“En sonunda hepimiz, sadece almadığımız riskler için pişman olacağız.” Lewis Carroll

Eff

Yoda
Bol şans dostum.

Not: Günlüklerinin altına rapor verirken altına güzel bir söz eklemen baya güzel.

Michael Scott

Emekli Moderatör
Yeni foruma hoşgeldin savaşçı ? Umarım bu sürecinin sonunda mezun olursun

The White Rider

Emekli Moderatör
Başarılı süreçler Savaşçı dostum. Savaş sahnesi seni bekliyor...

Savascı

Deneyimli Üye
Hepinize desteklerinizden ötürü teşekkür ederim dostlarım. Bu sefer tüm varlığımla mücadele etmek dileğiyle..

Gün 7,

“Bir şey yeterince önemli olduğunda, olasılıklar lehinize olmasa bile yaparsınız.” Elon Musk

Savascı

Deneyimli Üye
Gün 8,

“Dışarıdan güçlü görünüyor olabilirsin; ama savaşlar içeriden kazanılır.” Diyojen

Savascı

Deneyimli Üye
Gün 9,geri çekilme semptomları yaşıyorum. Baş ağrısı var. Bugün 21 sayfa kitap , biraz spor ve 20 dakika ingilizce çalıştım. Bu süreler zaman artacak inşallah.

"Bugün kendinizi ne kadar zorladığınız , gelecekte nereye ulaşıcağınızı belirleyen şeylerden birisidir. " Savascı

Targetlock

Deneyimli Üye
Geri çekilme ikinci bir çarpışmaya hazırlıktır. Bir savaşçı hazırlığını tam yapar. Onarması gereken her şeyi yüksek kalite standartlarıyla onarır. Kendinden emindir fakat mütevazıdır.
Çarpışma anında ise sakin fakat tetiktedir.
Aksiyonun tam ortasında yaptığı hazırlıklar öylesine iyi düşünülmüştür ki önlemler ve ataklar çok pürüzsüz sanki doğal bir parçasıymış gibi görülür. Fakat gayet keskin ve iş bitiricidir.

9 un yanına bir tane de 0 rica ediyorum. Takipteyim.

Savascı

Deneyimli Üye
Geri çekilme ikinci bir çarpışmaya hazırlıktır. Bir savaşçı hazırlığını tam yapar. Onarması gereken her şeyi yüksek kalite standartlarıyla onarır. Kendinden emindir fakat mütevazıdır.
Çarpışma anında ise sakin fakat tetiktedir.
Aksiyonun tam ortasında yaptığı hazırlıklar öylesine iyi düşünülmüştür ki önlemler ve ataklar çok pürüzsüz sanki doğal bir parçasıymış gibi görülür. Fakat gayet keskin ve iş bitiricidir.

9 un yanına bir tane de 0 rica ediyorum. Takipteyim.
Muhteşem yazmışsın dostum,gönlümden geçenleri kaleme dökmüşsün eline sağlık. İnşallah çok yakın bir zamanda 9'un yanına 0 koyucam. (29 Ocak'da)
Gün 10,geri çekilme semptomları devam ediyor. Ne yaparsım yapayım bir türlü başımın ağrısı geçmiyor. Bugünlü biraz zorlu geçiyor.

“Büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir.” Mustafa Kemal Atatürk

Savascı

Deneyimli Üye
Gün 11,

“Unutmayın: Güzel gün batımlarının bulutlu gökyüzüne ihtiyacı vardır.” Paulo Coelho

Ve dostlarım bugün birşeyin farkında vardım. Neredeyse birkaç yıldır gündem, haber denen boş şey hayatımda büyük oranda zamanımı çalıyor. Bu video sayesinde bunu iyice fark ettim. Bundan sonra haber ve gündemden uzak kalmaya çalışacağım. Bana kalırsa sizde bırakmaya çalışın dostlarım çünkü hiçbir faydası yok ve çoğu zaman yanlış bilgi öğrenip, zaman kaybediyorsunuz.

Savascı

Deneyimli Üye
İzledim videoları gerçekten buda bir bağımlılık ama hayat böyle müziğe istemesekte dinliyorsak zaten bunda hiç konuşmayalım haberler adeta bize saldırıyor
Dostum ne demek istediğini pek anlayamadım, tekrar yazar mısın ?

Gün 13, devam bugün forumda 2 güzel yazı okudum ve sizede tavsiye ederim.

"Neyi düşündüğünüzün sandığınız kadar pek bir önemi yoktur, aslında farkı oluşturan neyi yaptığınızdır." Savascı

Savascı

Deneyimli Üye
Dün gece üzülerek sürecimi bozdum, bunun için tüm herkesten özür dilerim. Dostlarım sabaha doğru dedemin vefat ettiği haberini aldım. İçimde açıklayamadığım çok garip bir üzüntü var. Biraz forumdan uzak kalacağım. Kendinize şimdilik iyi bakın, inşallah yakın bir zamanda görüşmek üzere.

None

Emekli Moderatör
Dün gece üzülerek sürecimi bozdum, bunun için tüm herkesten özür dilerim. Dostlarım sabaha doğru dedemin vefat ettiği haberini aldım. İçimde açıklayamadığım çok garip bir üzüntü var. Biraz forumdan uzak kalacağım. Kendinize şimdilik iyi bakın, inşallah yakın bir zamanda görüşmek üzere.
Başın sağolsun dostum,mekanı cennet olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6