Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Selpakisrafı Kayıtlar

selpakisrafı

Yeni Fapstronot
Kayıtlarımı hissettiklerimi yaşadıklarımı burada paylaşacağım.

14 kasım 2021
Eve geldiğimde fap yapacağımı düşünüyordum. sonra bunu yapmamanın benim elimde olduğumu kimsenin bunu bana zorla yaptırmadığını hissettim. anlık gelgitler olsa da 10. günde el sürmedim.

16 kasım 2021
Anlık görüntüler gözümün önüne geldi birçok defa ama kafamı başka yere verdim faplamadım patlamadım.

17 kasım 2021
Herşeyin benim elimde olduğunun farkındayım. ben istemezsem yapmam. ama aklım gidiyor. anlık görüntüler geliyor. gözümün önünden gitmiyor ve çok fena oluyorum. izlemekten korkuyorum . her zaman bu anlık patlamalar beni bitirmiştir dayanamıyorum bunlara ama uğraşıyorum. gözümün önüne geldikçe korkuyorum. ya izlersem ? şimdi kendime güvenemiyorum. izlemek istiyorum istemiyorum. sonu pişmanlık olacak. keşke yapmasaydım diyeceğim. hard mod uğraşırken kolay moddan bile çıkma durumum var. 13 gün oldu. kendimi çok zinde huzurlu ve dingin hissediyorum. okuduğumu ve dinlediğimi daha iyi anlıyorum. bu beni şaşırttı çünkü bu kadar kısa sürede herhangi bir beklentim yoktu bu yüzden de placebo etkisi beklemiyorum. sonuç olarak huzurlu hissediyorum. bunu kaybetmek istemiyorum. aklım yanaşıyor diğer tarafa... aslında hepsi bir algıdan ibaret eğer çok zorlanırsam kolay moddan devam ederim.
(gece 3te fapladım ama iyi oldu hatamı anladım. çünkü *yapsam ne kaybederim ne olur* diye düşündüm uzattım. sonrasında içinde çıkılmayacak hale geldim. selpakları kaptığım gibi video . yine selpaklar israf oldu. üzücü ama yine de iyi oldu ders aldım. dipsiz kuyuya uzun süre bakarsan o da senin içine bakar demişler. ben biraz fazlaca düşündüm ne kaybederim diyerek. yapsam mı acaba derken soğuk duşa girseydim sonuç böyle olmazdı.

fap etkileri şunlar oldu
1.kendime kızdım
2.kendime saygım azaldı hemde anında
3.uykusuz bir gece daha geçiriyorum ve sabah işe uykusuz gideceğim
4.ne kadar *ders aldım* desem de *yarın yine aynı şeyi yaparım* düşüncesi geldi. bu problemli birşey iste.
*******************************************************************************************
ilk denemem 13 gün sürdü
*******************************************************************************************
17 kasım 2021 ikinci denememe başladım hard mod ve bu sefer kriz gelince soğuk duşlar da olacak. gece uyuyacağım geç saatlerde uyanık kalmayacağım.
bu süreç 2 günde sonlandı. 19kasım relaps.
19 Kasımda 3. kez başlıyorum.
Önceki süreçte farkettiklerim
1- Kriz geldiğinde bunu kendi isteğim zannediyorum. Aslında bunun bir kriz olduğunu farketmem işimi kolaylaştırıyor.
2-Bu sefer de yapayım birdahakine vazgeçerim dediğimi gördüm sanırım bu yalan 7 - 8 yılımı aldı neverfaptan önce de bırakmak istiyordum çünkü
3-kriz çok şiddetli geliyor neredeyse aklımı kaybediyorum sanki beni başka biri yönlendiriyor hareketlerim otomatikleşmiş kendimi kontrol edemiyorum gibi oluyor. fap bana çok zararsız görünüyor
Fap sonrası hissettiklerim
anksiyete hali ,özgüven özsaygı kaybı,hayatın manasızlığı hisleri
19 kasıımda başladığım bu sefer inşallah başarıyla sonuçlanır.
25 kasım süreci bozdum.6 gün sürdü
canım hiç istemiyordu bilerek bozdum zevk almak istedim herhangi bir kriz gelmedi aslında . 6 gün oldu bu sefer. öcenki günlerde 2 kriz atlattım tabi zor oldu . şimdiden pişmanım yazdıklarımı okumadım bile sadece zevk almaya odaklandım ve yaptım. zevk de almadım hiç güzel olmadı. izlerken de tahrik olmadım bir garipti. bu sefer farkettiklerim şunlar
1-gün geçtikçe inancım azalıyor 4. günde kriz atlattım ama az daha yapacaktım 5.günde kriz yoktu zevk almak istedim ama tahrik olmadım ve uyudum. 6. günde yine tahrik olmadım ama zevk almak istedim işte bu çok saçma istedim ama zevk alamadım süreci de bozdum içimden de gelmemesine rağmen bir görev gibi bunu yaptım.
....
28 kasım relaps
29 kasım relaps
benim anladığım bu kriz 2 çeşit.
1. depo dolduğunda gelen
2. bağımlılıktan gelen haz isteği
asıl önemli olan bu haz isteği ile gelen kriz bence. çünkü depo dolduğunda bir ihtiyaç sayılabilecek olan boşalma işlemi ve bağımlılıktan gelen hedonist istek arasında fark var. biri ihtiyaç olabilir diğeri ihtiyaç zannedilmesi oluyor.
benim her bozuşum ihtiyaç harici zevk almak için oluyor
pek ümidim kalmadı bırakabileceğime

Son düzenleme:

selpakisrafı

Yeni Fapstronot
18 ocak 2022
bugün 8 gün olmuştu ilk krizde bittim .
sürekli kendime söz veriyorum sonra bozuyorum. ilk krizde nası giderim ben ya . kriz geldiği anda kendimi kaybediyorum gözüm uyuşturcu bağımlısı gibi video arıyor
dayanamıyorum artık ölmek istiyorum. hiç gücüm kalmadı arkadaşlar ruhum çürüdü .içimdekileri annlatmaya kelime bulunmaz çok kötüyüm :(

4 şubat 2022
16 gündür yapmamıştım bugün big bang gerçekleşti. Üzgünüm ve pişmanı Bu süreci her sıfırladımda geçen günlere acımaktan vazgeçtim eroin bağımlısı gibi bir sefer yapınca yine bağımlılığın devam ettiğini görüyorum işte buna üzülüyorum o ana geri dönme şansım olsa gözümü kırpmadan vazgeçerim de o anki ben ben deilim iştee

1 mart 2022
art arda kendime söz verdim sonra bozdum yapamıyom. easy mod yapmaya karar vermiştim ilk günleri güzeldi. sonra yine olmadı aslında etkenler gelince bunu anlıyorum. mesela izleyeceksem eğer farkında olmasam da bunu kafaya koymuş oluyorum sonrasında ilk adım(ne kadar yapmayacam desem de) bilgisayarı açmak oluyor kendimi kandırdığımı görüyorum. poker oynarım diye açıyorum sonra bir bakıyorum vpn kurmuşum kursam da izlemicem diyorum sonra bakıyorum en olmadık sitelerdeyim. site yükenirken kendime bu son şansın vazgeç de diyorum sonra bakıyorum izlemeye başlamışım.
bu geceki hiç zevkli olmadı. 3 defa oldu ve hepsi videolu. düz videosuz yapınca daha zevkli oluyor bunu gördüm kaç defa ama yine de videosuz yapamıyorum. hatta kalkmıyor videosuz.

çook üzgünüm keşke yapabilsem ve kurtulsam kendime inancım saygım yok. keşke hiç başlamamış olsaydım o kötü arkadaşar bizi bu duruma soktular işte cocuktuk o zamanlar farkına varamadık hata olduüğunun. artık kurtulmak istiyorum. yalvarırım kurtarın :(

5mart 2022
şundan 2 gün önce vazgeçtim bidaaaha yapmayacam dedim yine yaptım işte. çok pişmanım nasıl kurtulcam bilmiyorum his gelince aklım uçup gidiyor kendimi kontrol edemiyorm bugün biraz ettim ama çok kısa sürdü sonunda yenildim
bugün yeni bişey daha farkettim
yarın işim tatil oldu diye sevindim hemen kutlamak istedi bilinçaltım sonu da bu oldu işte kaybeettik.
yapamayacak mıyım diye düşünüyorum yine kendime söz vereceğim birazdan ama sonu ne olcak bilmem çok üzgünüm :(

25 haziran 2022
uzun zamandır aralıksız devam ediyom. haftada 2 3. bu gece yine bırakma kararı aldım başarabilcek miyim bilmiyorm.
yaratana tövbe ettim artık bıktım of . umarım bu sefer bitti.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6