Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sen Güçlüsün

Doctor X

Yeni Fapstronot
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
18
Tepki puanı
23
Puanları
14
B*ktan yaşanamaktan sıkılmadın mı? her seferinde bu sefer yapmıcam demen ne kadar sürecek?Her insan ölüyor toprak olucağız hepimiz TOPRAK yeter değil mi?
O izlediğin erkek veya güzel kadınlar mı seni kurtaracak? Seni uyuşturan şeyden nasıl zevk alabiliyorsun? Hiç aynadan kendini o lanet işi yaparken gördün mü? ne kadar iğrenç göründüğünü düşünmüyor musun? insanlar hayallerini gerçekleştirmek için çalışırken sen neden halen o koltuğunda oturuyorsun? Dünyaya bir kere geliyorsun ama onda da seni zarara uğratan ferrelerle mi yaşamak istiyorsun? kendini yıpranmış olarak hissetmen anormal değil mi? neden bu kadar yorgunsun? neden başaramam diyorsun? başaranlar denemekten KORKMADILAR sen korkak DEĞİLSİN SEN DE DENE! hayallerini yaşamak için engeller mi var çözülmeyecek hiç bir problem yok sadece zamana ihtiyaç var, hayatını en iyi şekilde yaşamak için o lanet olası g*tünü kaldır ve ÇALIŞMAYA BAŞLA ÇÜNKÜ GEÇ DEĞİL! #kendiniçin
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst