Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sevilen Sözler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
Arkadaşlar, beyninizin içinde duran, sürekli tekrarladığınız, bir işe başlarken hatırladığınız güzel sözler var mı? Motive edici, maskülen sözlerden bahsediyorum. Yazarsanız sevinirim. Ben şahsen gün içinde hep "Kumarın Ayıbı Olmaz..." Sözünü kullanırım beni motive eder :)

veritas

Ay Yolcusu
"we are what we repeatedly do. Excellence then is not an act but a habit."

"Biz sürekli ne yapıyorsak oyuz, o yüzden mükemmeliyet bir eylem değil alışkanlıktır."

Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız bunu ani bir kararla yada "Bundan sonra xx bir kişi olacağım kafaya koydum" gibi ani bir yükselişle yapmaya çalışırsanız başaramayacağınızı garanti ediyorum(Yılların tecrübesi). Bütün iyileşmeleri atomik alışkanlıklar olarak edinip, milim milim inşa edeceksiniz kendinizi, olmak istediğiniz kişiyi. Atomik alışkanlıklar ile bütüne...

myigitdemir05

Merkür Yolcusu
"we are what we repeatedly do. Excellence then is not an act but a habit."

"Biz sürekli ne yapıyorsak oyuz, o yüzden mükemmeliyet bir eylem değil alışkanlıktır."

Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız bunu ani bir kararla yada "Bundan sonra xx bir kişi olacağım kafaya koydum" gibi ani bir yükselişle yapmaya çalışırsanız başaramayacağınızı garanti ediyorum(Yılların tecrübesi). Bütün iyileşmeleri atomik alışkanlıklar olarak edinip, milim milim inşa edeceksiniz kendinizi, olmak istediğiniz kişiyi. Atomik alışkanlıklar ile bütüne...
Harika

chidori88

Jüpiter Yolcusu
''Now I vajina become death, the destroyer of worlds.'' (Bu andan itibaren ölüm oldum, dünyaların yok edicisi oldum gibi bir şey) Robert Oppenheimer'ın en büyük icadı olan atom bombasının ne denli bir yıkıma sebep olabileceğine şahit olduktan sonra söylediği bir söz. Çabasının sırtında taşımak zorunda olduğu binlerce insanın vebaline ve bir vicdan azabına/pişmanlığa dönüşmesi. Sözün kendisi değil de benim ona yüklediğim anlam yüzünden seviyorum. Aldığım kararların ve hayatta yaptıklarımın bir pişmanlığa dönüşebileceği ihtimalini aklımda tutmamı sağlıyor ve bu beni fevri bir hayat yaşamaktan uzaklaştırıyor.

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar, beyninizin içinde duran, sürekli tekrarladığınız, bir işe başlarken hatırladığınız güzel sözler var mı? Motive edici, maskülen sözlerden bahsediyorum. Yazarsanız sevinirim. Ben şahsen gün içinde hep "Kumarın Ayıbı Olmaz..." Sözünü kullanırım beni motive eder :)
Beynimin içinde durmaz çok tekrar etmem aklıma bazen gelir ama şu söz çok iyidir
Tec@vüz kaçınılmazsa zevk almaya bak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6