Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sıfırım Ne Yapayım ?

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
Knkalar ben meslek lisesi bilgisayar bölümü çıkışlıyım. (2yıldır mezunum) Meslek lisesinde bize sınava dair neredeyse hiç bir şey öğretilmedi. yani tamamen sıfırım denilebilir. Üniversite olarak meslek liselerine öncelik veren yazılım müh. istiyorum. sıralaması 200-250bin civarında sizce dostlar Ne yapmalıyım nasıl hazırlanmalıyım bir dershaneye kaydolmalı mıyım? teşekkürler.

masuaku

Venüs Yolcusu
gazi bilgisayar mühendisliğinin m.t.o.k bölümü vardi sanirim. yazilim mühendisliğini olarak m.t.o.k kontenjanı olan yer var mı bilmiyorum.

yks ye sene boyu düzenli ve disiplinli çalışırsan ciddi bir sıralama yaparsın, temelin zayıfsa bile.

Dershaneye hazırlanma hususunda kendi içine bakmalısın. Eğer disiplinli olduğunu düşünüyorsan, ben bunun üstesinden gelecek iradeye ve düzene sahibim diyorsan ve maddi açıdan sorunlar varsa kendin hazırlanabilirsin. Bunun için Youtube da belirli hocalar var (şimdi hatırlamıyorum kimler olduğunu kaç yıl geçti üstünden) arkadaşlarına sor soruştur forumlarda yorumlarda, programını hazırla başla. Bu şekilde gerçekleşmeyeceğini düşünüyorsan veya bir itici güç olarak öğretmene ihtiyaç duyuyorsan dershaneye gitmen mantıklı. Şunu söyleyebilirim ki düzgün çalışırsan MUTLAKA en az 150 bin gelir çünkü aynısını son sınıfta arkadaşlardan gördüm. 3 yıl her şeyi unutan adamlar son yıl hocaların ite kaka çalıştırmasıyla 80 bin 110 bin yaptılar. Sen de yapabilirsin endişe etmene gerek yok.

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
Dershaneye hazırlanma hususunda kendi içine bakmalısın. Eğer disiplinli olduğunu düşünüyorsan, ben bunun üstesinden gelecek iradeye ve düzene sahibim diyorsan ve maddi açıdan sorunlar varsa kendin hazırlanabilirsin. Bunun için Youtube da belirli hocalar var (şimdi hatırlamıyorum kimler olduğunu kaç yıl geçti üstünden) arkadaşlarına sor soruştur forumlarda yorumlarda, programını hazırla başla. Bu şekilde gerçekleşmeyeceğini düşünüyorsan veya bir itici güç olarak öğretmene ihtiyaç duyuyorsan dershaneye gitmen mantıklı. Şunu söyleyebilirim ki düzgün çalışırsan MUTLAKA en az 150 bin gelir çünkü aynısını son sınıfta arkadaşlardan gördüm. 3 yıl her şeyi unutan adamlar son yıl hocaların ite kaka çalıştırmasıyla 80 bin 110 bin yaptılar. Sen de yapabilirsin endişe etmene gerek yok.
Çok teşekkür ederim dostum <3 Dershane benim için daha mantıklı geldi

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
gazi bilgisayar mühendisliğinin m.t.o.k bölümü vardi sanirim. yazilim mühendisliğini olarak m.t.o.k kontenjanı olan yer var mı bilmiyorum.

yks ye sene boyu düzenli ve disiplinli çalışırsan ciddi bir sıralama yaparsın, temelin zayıfsa bile.
Burdur yazılım müh. m.t.o.k düşünüyorum hem çok yakın hemde küçük bir ilçede (Burdurun ilçesinde)

surec

Merkür Yolcusu
sıfırsan herhangi bir şeyden başla ve yaptığın işten keyif almaya bak

Fellow

Ay Yolcusu
Dershaneye git, forumda dolaş. Burda çok güzel çalışma teknikleri , zaman yönetimi vs anlatan yazılar var. Onlardan faydalan. Ama biran önce başla. Asla tatil diye koyverme. Günlük rutin oluştur.

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
Dershaneye git, forumda dolaş. Burda çok güzel çalışma teknikleri , zaman yönetimi vs anlatan yazılar var. Onlardan faydalan. Ama biran önce başla. Asla tatil diye koyverme. Günlük rutin oluştur.
Ah birde disiplinim olsa...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6