Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sigara Ve P**No Bağımlılığı

Burak.

Yeni Üye
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar iyi formlar kurtulmak istediğim artık yeter dediğim üç tane bağımlılığım var. Birisi tırnak yemekti aşırı derecede yiyordum kanatana kadar biryere gittiğim zaman ellerimi saklamak durumunda kalıyordum utanıyordum. Çok şükür 2 senedir yemiyorum bundan kurtuldum. Ama diğer ikisinden kurtulamadım sigara ve p*rno bağımlılığından. Yaklaşık bir haftadır p*rno ve mastürbasyon dan uzağım ve bunu ileri seviyeye taşımam için ne gibi tavsiyeleriniz olur formda bayağı okuma araştırma yaptım. Edindiğim bazı bilgiler var. Sigaradan kurtulamıyorum bırakıyorum bir ay nefsime yenik düşüyorum tekrar başlıyorum bu konular hakkında yardımcı olur musunuz?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Katarsis_

Yeni Üye
Kadınlara ve açık saçık fotoğraflara bakmayı bırakıp yararlı arkadaşlar edin. Çbvreni bu düşünceleri çağrıştırıcı şeylerden temizle. Hayatının anlamını keşfet. Ruhunu güçlendir.Hayatının anlamının gizemlerini merak et bununla ilgili sorular ve konuları araştır.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar iyi formlar kurtulmak istediğim artık yeter dediğim üç tane bağımlılığım var. Birisi tırnak yemekti aşırı derecede yiyordum kanatana kadar biryere gittiğim zaman ellerimi saklamak durumunda kalıyordum utanıyordum. Çok şükür 2 senedir yemiyorum bundan kurtuldum. Ama diğer ikisinden kurtulamadım sigara ve p*rno bağımlılığından. Yaklaşık bir haftadır p*rno ve mastürbasyon dan uzağım ve bunu ileri seviyeye taşımam için ne gibi tavsiyeleriniz olur formda bayağı okuma araştırma yaptım. Edindiğim bazı bilgiler var. Sigaradan kurtulamıyorum bırakıyorum bir ay nefsime yenik düşüyorum tekrar başlıyorum bu konular hakkında yardımcı olur musunuz?
Sigaradan kurtulmak istiyorsan nikotinli sakız çiğneyebilirsin sigara içme isteği geldiğinde ağzını oyalıcak cips şeker sakız lolipop gibi şeylerle oyalayabilirsin pmodan kurtulmak istiyorsan kriz geldiğinde spora yönel hemen squat şınav mekik gibi egzersizler şu aralar egzersizin yanında wim hof metodunuda uyguluyorum iyi oluyor sanada tavsiyemdir

lospolloshermanos

Venüs Yolcusu
Hocam bırakmış biri olarak sana verebileceğim tek tavsiye sigara içerken oluşturduğun ne kadar rutinin varsa onları sigarasız yapmaya çalışman.

mavi

Hakikat yolcusu
Ben bir daha içmiyeceğim dedim ve içmedim. İşin garibi hiç bir yoksunluk çekmedim. Bu arada günde yarım paket içen biriydim. Üç yıla yakın bir süredir içmiyorum. Şuan sigara bana çok saçma geliyor. Her şey bir kararla başlıyor, o kararı verirken değişeceğina inanacsksın.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Allen carr yöntemi sigara için kesin etkilidir. Internette 4 farklı kitabı var onları okuyabilirsin . Dediği her şeyi yap sorgulama. Zaten kitap sana anlatacak ne olduğunu. Ya da YouTube'da Allen carr belgeseli var. Yaz çıkar . Onu izle! Ne kadar farklı olduğunu direk anlayacaksın zaten.

Burak.

Yeni Üye
Kadınlara ve açık saçık fotoğraflara bakmayı bırakıp yararlı arkadaşlar edin. Çbvreni bu düşünceleri çağrıştırıcı şeylerden temizle. Hayatının anlamını keşfet. Ruhunu güçlendir.Hayatının anlamının gizemlerini merak et bununla ilgili sorular ve konuları araştır.
Yeni arkadaş edinmem çok zor fabrikada çalışıyorum 3 kişi çalışıyoruz sosyal hayatım 0 gibi bişey

B

Brock

Misafir
nerde oturuyorsunuz bilmiyorum ama etrafınızdaki yedam destek yerlerinden birine gidip destek alın. tamamen gönüllü ve ücretsiz ; gönüllü psikoterapist ve uzman kişiler size yardım edecektir. bence bizim istemdışı bilinçsiz yaptığımız şeyler su yüzüne bilince çıkmadan o bilinçsiz hareketten kurtulamayız bununda en iyi yolu sorununumuzu paylaşmak. şuan etrafımdaki 1 tane ağır bağımlı bir kişi bu destek sayesinde 4 gündür sigara içmiyor. sabır diliyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6