Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sigaradan Benim Kadar Etkilenen Var Mı?

Livinloud

Yeni Üye
Çok sigara icen biri degilim ama bazen sinirli sitresli durumlarda 1 tane yakarim günde 4 5 taneyi gecmez. Sigara ictigimde üzerime ani bir yorgunluk cöküyor, dikkat konsantrasyonum yarı yarıya belki daha asagiya azaliyor, mesela %100 hakli oldugum bir konuyu bile sigara ictikten 5 dakika sonra savunamaz kendimi anlatamaz oluyorum. Bu tip bi sorun yaşayan kimse var mı ?

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Yaklaşık 15 yıl sigara içtim, son 8 yıldır hiç içmiyorum bıraktım. Sigara az yada çok vücuda girdikten sonra benzer etkileri gösteriyor. Ben de aşırı halsizlik, uykusuzluk, ellerde titreme ve en ufak şeye sinirlenme hali oluyordu. Çok şükür 8 yıldır bu durumları yaşamıyorum. Tavsiyem günde 4-5 tane içiyorum az diye düşünmeyin, tamamen bırakın.

Son düzenleme:

vahsideli

Ay Yolcusu
Ben de öyleyim. motivasyon düşüyor, beyin sisi, stres ve anksiyete artıyor. sigara içmezsem daha enerjik güler yüzlü ve motivasyon dolu oluyorum

toprak

Yeni Üye
aynı durumdayım 1-2 haftada 1 dal anca içerim ama içer içmez beynimi kullanamaz duruma geiyorum

Livinloud

Yeni Üye
Sigaranin bazılarımızı bu kadar etkilemesinin nedeni ne olabilir kan degerlerimiz de mi sorun var acaba

SavaşçıDiriliş

Yeni Üye
Çok sigara icen biri degilim ama bazen sinirli sitresli durumlarda 1 tane yakarim günde 4 5 taneyi gecmez. Sigara ictigimde üzerime ani bir yorgunluk cöküyor, dikkat konsantrasyonum yarı yarıya belki daha asagiya azaliyor, mesela %100 hakli oldugum bir konuyu bile sigara ictikten 5 dakika sonra savunamaz kendimi anlatamaz oluyorum. Bu tip bi sorun yaşayan kimse var mı ?
kesinlikle katılıyorum:vücuttaki kanı yavaşlatıyor,enerjini düşürüyor beyin duman altı oluyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6