Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sigarayı Bırakmak Gerekli mi?

osmankula516

Yeni Fapstronot
Selamlar. Pmo'yu BIRAKMAK için çok çaba sarfettim. 15ten fazla bozdum.En fazla 56 güne ulaşabildim. Şuan 3. gündeyim. Sormak istediğim bunları denerken sigarayı bırakmayı hiç denemedim. Acaba sigaranın pmoyu bırakmayı engelleyen bir etkisi olabilir mi? Sigaraya daha çok bağımlıyım. Pmosuz 56 gün durdum ama sigarasız duramıyorum. Teşekkürlerr

Eff

Yoda
Pmo yaptıktan sonra bir keyif sigarası yakmıyorsan pmo'yu bırakmak için gerekli değil. Ha ben kaliteli bir hayat yaşayayım. Genç , dinamik kalayım, merdivenden çıkarken soluk soluğa kalmayayım, ilerde çok büyük hastalıklarla uğraşmayayım diyorsan sigarayı bırakmalısın.

Alien carl yöntemine göz atabilirsin.

Son düzenleme:

osmankula516

Yeni Fapstronot
Pmo yaptıktan sonra bir keyif sigarası yakmıyorsan pmo'yu bırakmak için gerekli değil. Ha ben kaliteli bir hayat yaşayayım. Genç , dinamik kalayım, merdivenden çıkarken soluk soluğa kalmayayım, ilerde çok büyük hastalıklarla uğraşmayayım diyorsan sigarayı bırakmalısın.

Alien carl yöntemine göz atabilirsin.
Teşekkür ederim. Sağolun

bwasd

Ay Yolcusu
Beyinsel gelişimini hızlandırman için önemli olduğu gibi, gerekli değil. Kolay yoldan edinilen hazlar beyne zararlıdır, sigarada bunlardan biridir. Bu sebeple kesinlikle bırak süreçte faydasını görürsün ki bırakması pmodan kat ve kat daha kolay.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6