Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sigarayı Bırakmak

Hhhhh55

Yeni Üye
Arkadaşlar 76 gündeyim lakin sigarayı bırakmak istiyorum ama çok zorlanıyorum önerilerinize açığım

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Hocam sigaranın yerine birşey koyman lazım cips , sakız , naneli şeker vs nikotinli sakızda çiğneyebilirsin. Sigaranın sağlığına cebine verdiği zararları bir kağıda not et kriz anlarında onları oku.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
20 yıl kadar sigara kullandım. 7 yıldır da kullanmıyorum. Sigara içme isteği geldiğinde yapmanız gerekenler.

1. Yaklaşık 5 dk. nefes egzersizi.
2. Mideniz şişecek kadar bol su içmek.
3. Dişlerinizi fırçalamak.

Yazdıklarımı mutlaka deneyin, faydasını göreceksiniz.

sekiz

Yeni Fapstronot
Ben çok şükür sigar içen birisi değilim ama pbky kitabının uyarladığı sigarayı bırakmanın kolay yoluna başladım sesli kitap olarak, nekadar faydası olur bilmem ama kendini çok iddalı olarak nitelyen bir kitap hatta rehabilite merkezleri falanda varmış türkiyede istersen bir bak. 1645767408820.png

HankMoody

Yeni Fapstronot
Allen Carr- Sigarayı bırakmanın kolay yolu kitabini tavsiye ederim ben PMO dan önce bu kitap ile sigarayı bıraktım.

lospolloshermanos

Venüs Yolcusu
Hocam 2 sene önce bıraktım sana tavsiyem sigara ile ilgili olan ritüellerini sigarasız yapmaya bırakmada çok yardımcı oluyor.

lospolloshermanos

Venüs Yolcusu
Hocam sigaranın yerine birşey koyman lazım cips , sakız , naneli şeker vs nikotinli sakızda çiğneyebilirsin. Sigaranın sağlığına cebine verdiği zararları bir kağıda not et kriz anlarında onları oku.
Bence yerine bir şeyler koymak sigaranın değerini daha da arttırıyor sadece içmeme süresini uzaltıyorsun. Şahsen ben bırakırken öyle olmuştu tabii kişiden kişiye değişebilir.

Mustafaa

Yeni Üye
Arkadaşlar 76 gündeyim lakin sigarayı bırakmak istiyorum ama çok zorlanıyorum önerilerinize açığım
Ben 21 yılık koyu sigara bağımlısıyım iki bağımlığı aynı anda bırakmaya çalıştığım zaman çok zorlanıyorum relapse götürüyor beni. sırayla bırakmayı demeyeceğim önceliğim pmo, sonra sigara pmo 'nun Sigaradan daha şidetli bir bağımlılık olduğunu düşünüyorum pmo 'nun Iradeyi zayıflattığı gerçek. Eyer flatline dönemi bittiğini düşünüyorsan iyi hissediyorsan daha kolay olacaktır kurtul gitsin tüm bağımlılıklardan.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6