Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sınav Heyecanı

Beyler selam bugün sürecimin yedinci gününü devirmiş bulunuyorum. Ama aklımda ne süreç var nede istek. Tek düşündüğüm pazar günü olacak sınav. Çok emek harcadım.Yani baya heyecan var. Sınav geceleri baya heyecan yapıyorum uyuyamıyorum filan sizlerin tavsiyeleri var mı? Şimdiden teşekkürler.

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Beyler selam bugün sürecimin yedinci gününü devirmiş bulunuyorum. Ama aklımda ne süreç var nede istek. Tek düşündüğüm pazar günü olacak sınav. Çok emek harcadım.Yani baya heyecan var. Sınav geceleri baya heyecan yapıyorum uyuyamıyorum filan sizlerin tavsiyeleri var mı? Şimdiden teşekkürler.
Dostum her sınav öncesi heyecan normaldir. Sen zaten bunca zaman çalıştın çabaladın, kendini çok kasmana gerek yok, yarın bildiğin bütün soruları doğru cevaplayıp çıkacaksın
Soruları yüzde yüz odağınla oku , sınava gitmeden önce evde 4-5 tane paragraf sorusu çöz ama cevabına bakma önden hazırlık olsun,bir soruyu okurken diğer soruları asla düşünme
Kalemin iki ucuna da aç ki sınavda kolaylık olsun bir daha uç açmakla uğraşma
Allah gönlüne göre versin

Real Slim Shady

Mars Yolcusu
Hiçbir şekilde başaramam diye aklına vesvese sokma. Yeterince çalıştıysan emeğinin karşılığını muhakkak alırsın. Heyecan yapmaya tenezzül etme üzerinde sadece tatlı bir sınav heyecanı bulunsun. "Ben çalıştım, çabaladım şimdi meyvesini toplama zamanı. Eğer istediğim sıralama gelmezse elimden bu kadarı geliyormuş."
Bu sözcükler senin için kâfi olabilir. Fazla motivasyona gerek yok. Umarım sınavında başarılı olursun babayiğit.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6